Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Bára Mottlová relaxuje v Chorvatsku: Mrkněte na její nejžhavější fotky

Bára Mottlová relaxuje v Chorvatsku: Mrkněte na její nejžhavější fotky
Zdroj: Archiv Barbory Mottlové
+ Dalších 8 fotografií
Dovča

Herečka a zpěvačka Barbora Mottlová (34) vyrazila chytat sluneční paprsky do Chorvatska. Bára se tam odjela zrelaxovat, covid krize způsobila v jejím životě velké změny. Sbírku jejích žhavých fotek najdete v galerii.

Barbora Mottlová vyrazila do Chorvatska

Půvabná herečka a zpěvačka Barbora Mottlová (34) provokuje své fanoušky žhavými fotkami ze své nejnovější dovolené. Blonďatá kráska vyrazila chytat paprsky do Chorvatska. Sluníčka si Bára užívá na ostrově Cres v Přímořsko-gorskokotarské župě. Tam vyrazila po jednom ze svých předchozích výletů, kdy vycestovala na Sicílii. A její fotky v plavkách nedají spát žádnému z jejích fanoušků. Luxus, bohyně! To jsou slova, kterými to z jejich úst na Bářinu adresu přímo srší. Kráska si dopřává od koronavirové krize pauzu na pláži a jak je vidět, září štěstím.


Korona jí změnila život

Pro Báru byla celá covid krize takovým obdobím velkých životních změn. Jak na poli pracovním, tak vztahovém. "Já vždycky říkala, že když bude nejhůř, tak si půjdu sednout za tu kasu. A pak najednou, ze dne na den, byla zavřená divadla. Řekla jsem si, že to zkusím. Mám to tady vedle domu a aspoň dostojím svému slovu. Nejvíce mě překvapilo, jak na to mile a kladně reagovali lidé kolem mě," svěřila se už dříve Bára redakci eXtra.cz. Ta se ve výsledku díky koronaviru pustila do další úplně nové profese. Poté, co si vyzkoušela práci pokladní, se z ní stala realitní makléřka.

Minulý rok se jí navíc rozpadl vztah s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou. S tím randila dva roky. Josef po tom, co se jejich vztah rozpadl, prohlásil, že se jejich soužití dostalo do bodu, kdy k sobě navzájem nepřistupovali jako partneři, ale jako matka se synem. Bára zase potvrdila, že už nikdy nehodlá ztrácet čas s nevhodnými muži. Napsala si dokonce seznam s body, které musí její pan Božský splňovat a přes které prostě nejede vlak. Mezi ně patří věrnost, láska k jídlu anebo třeba to, aby byl její budoucí vyvolený rodinný typ. Chybět mu nesmí ani smysl pro humor.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy