Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bára Mottlová na lovu: Vnadná kráska skončila polonahá s 12 muži

Barbora Mottlová na soustředění finalistů Muž roku 2022.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 18 fotografií
Muž roku

Barbora Mottlová (36) je stále nezadaná, možná se to ale změnilo po návštěvě finalistů Muž roku 2022. Na akci se přijela podívat rovnou z dovolené, kterou strávila s kamarádkou Evou Decastelo (43). S jedním vítězem této soutěže už kdysi chodila. Třeba se historie zopakuje a Bára najde lásku u nějakého nového finalisty. Co Bára přiznala pro web Herminapress.cz?

Herečka Bára Mottlová se před pár dny vrátila z Ameriky, kde si užívala dovolené s kamarádkou Evou Decastelo. Bývalá modelka také promluvila o tom, jak si s Evou nacpávaly pupky. "Dovolená byla úžasná. S kamarádkou Evou Decastelo jsme si New York opravdu užily. Byly jsme se podívat v divadle na muzikálech, v Central parku na Shakespearovi, bylo to famózní a zároveň vyčerpávající. Denně jsme nachodily dvacet kilometrů, takže se ty hot dogy a pizzy, které jsme tam spořádaly, na figuře nepodepsaly," ​přiznala Bára pro web Herminapress.cz

Milenci za oceánem

Svěřila se také, jestli ji na dovolené za oceánem zaujali nějací muži. "Musím říct, a to s podivem, že ti chlapi z nás byli docela hotoví. Budily jsme pozornost. Bylo to příjemné a osvěžující. A myslím, že kdybychom s Evou chtěly, určitě nějakého krasavce ulovíme. Ale s těmito ambicemi jsme tam neletěly," ​prozradila Mottlová.

Český humor nade vše

Bára už s jedním cizincem kdysi chodila, byl to Angličan a byli spolu rok a půl. "Mít cizince mi nevadilo, jen mi po chvíli začal scházet český humor," svěřila se. Třeba smysl pro humor nalezne mezi svalnatci. Jednoho už měla, Muže roku 2016 Josefa Kůrku. K rozchodu se lakonicky vyjádřil na svém Instagramu. "Zvláštní, jak dva roky života nacpeš do kufru auta," přiznal model.

V náručí dvanácti kanců

Neuběhl ani týden a Bára se hned po příjezdu domů nachomýtla na soustředění mezi finalisty soutěže Muž roku 2022. Akce se konala na Chateau Šanov nedaleko Rakovníka

Herečka skončila polonahá v bazénu a kolem ní se vinulo dvanáct finalistů. Ale jestli si mezi nimi někoho vybrala, na to si musejí kluci počkat až do finále. To proběhne v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě. ​Další, kdo se objevil na akci, byla i hvězda Zoo Michaela Pecháčková.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy