Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bára Jánová o Survivoru: Zešedivěla jsem asi o deset let!

Kmen celebrit dal nejvíc hlasů Báře Jánové.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Survivor 2022

Herečka Barbora Jánová (32) vypadla z drsné soutěže o přežití Survivor a z Dominikánské republiky se vrátila zpět do Česka. Ve svých příbězích na sociálních sítích uvedla, že jí kvůli stresu na ostrově zešedivěly vlasy, a přiznala také, na koho se doma těší nejvíce.

Ačkoliv se herečka Bára Jánová snažila v Survivoru udržet ze všech sil, nakonec prohrála svůj boj v duelu s Johy a odešla tak z „influencerského kmene“ Mao. Jakmile dostala zpět mobil do ruky, natočila pár videí na Instagram.

Ukázala zároveň, že jí ze stresu trochu zešedivěly vlasy. „Zešedivěla jsem asi o deset let,“ zažertovala. „Nicméně Survivor byl pro mě jedním z nejlepších zážitků mého života, díky moc,“ prozradila a dodala, že se velmi těší domů. Hlavně na to, až uvidí svého pejska, o kterém se jí mnoho nocí zdálo.

Spory s dalšími soutěžícími

„Kmen Mao, mám vás ráda! Všechny! Je toho tolik, přetolik. Budu s vámi sdílet to, co mi Survivor dal a nevzal! Ale teď letím domů. A víte co? Moje maminka má dnes 60. narozeniny. Díky, mami. Jsi nejlepší máma na světě. Jedu za tebou,“ napsala k příspěvku Bára, která se tímto způsobem rozloučila s celým Survivorem.

Bára Jánová vypadla z kmene Mao po Matěji Paprčiakovi. V průběhu hry se dostala do sporu s dalšími členkami kmene, a to s Chili, Veronikou a Nikol Čechovou. Následně získala i nejvíce hlasů pro vyloučení, a to hlavně kvůli taktice a tomu, že byla z celého týmu nejslabší. 

Více o reality show Survivor Česko 2022 ➔

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy