Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Bára Jánová o nejhorších chvílích v Survivoru: Neustálý hlad, boj s rozmazleností a zákeřná Chili s Nikol!

+ Další 4 fotografie

Hvězda Slunečné Bára Jánová (32) sice z reality show Survivor 2022 vypadla mezi prvními, stále je ale plná dojmů. Co pro ni bylo na ostrově nejhorší a na co si musela zvyknout? A kdy zjstila, že se ji dívčí aliance Chili, Nikol a Veronika budou chtít zbavit? Nejen o tom se rozpovídala v rozhovoru v talkshow Tomáše Poláčka NE(BLÁZNI). 

Bára Jánová doufala, že v Survivoru vydrží déle, čáru přes rozpočet jí udělal ale covid, kterým se v Dominikánské republice nakazila. Zatímco ona byla v karanténě, tvořily se aliance, proti kterým po svém návratu neměla sebemenší šanci. Po prohraném duelu s Johy musela vrátit domů.

Po odchodu Ivy to bylo velký špatný

A právě návrat z karantény, kam byla umístěna kvůli nemoci covid-19, považuje za nejhorší moment celé show. Mezitím se totiž vyměnily mezi týmy Iva s Johy. "S Ivou jsme se hodně kamarádily a s Matějem a s Vojtou, který chudák dopadl, jak dopadl, a věděla jsem, že je tam aliance Chili, Nikol a Veronika. Takže, když jsem to viděla, tak jsem věděla, že ajaj, to je pro mě velký špatný," uvedla v v talk show Tomáše Poláčka NE(BLÁZNI) vysílané na portále g.cz Bára, pro kterou to bylo ještě horší než nedostatek jídla.

Celebrity v soutěži končí jedna za druhou

"Ty první dny jsou těžší, že nás neustále nechávají v napětí. Člověk si musí přehodit myšlení, že nebude jídlo, nebude nic. Jsem zvyklá z natáčení, že se řekne stop a jde se na jídlo, a tady je stop a nejde se na jídlo," vysvětlila Bára se smíchem, s čím se musela v soutěži potýkat.

Bára patřila do týmu Mao, který byl složený z celebrit. Spousta z nich už v soutěži není. MMA zápasník Gábor Survivor opustil kvůli zdravotním problémům. Kvůli psychickým problémům ze soutěže dříve odstoupil také zpěvák Vojta Drahokoupil a kvůli vážnému zranění kolene se v slzách se svým týmem loučil i moderátor Tomáš. Po kolapsu a následném otřesu mozku předčasně skončil také Nathan. Následně se týmy promíchaly, takže celebrity a "běžní účastníci" jsou nyní zastoupeni v obou týmech.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy