Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bára Jánová alias Sylva ze Slunečné si vytetovala na záda prince: Je to láska, říká

Bára Jánová alias Sylva ze Slunečné si vytetovala na záda prince: Je to láska, říká
Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 6 fotografií
tetování
Herečka Bára Jánová alias Sylva Popelková ze Slunečné se na sociální síti pochlubila novým tetováním, které jí bude pokrývat polovinu zad. Sice ještě není zcela hotové, ale už teď Bára popsala, proč zvolila právě motiv Malého prince.

Krasavice Bára Jánová, kterou diváci znají jako mrchu Sylvu ze seriálu Slunečná, má zálibu v tetování. A tak se není čemu divit, že se rozhodla ozdobit své tělo, konkrétně záda, novým kouskem.

A i tentokrát má pro ni motiv hlubší význam.

"Malý princ mě provází životem od malička. Utíkám k němu, když jsem nemocná, je mi smutno nebo chci jen chvíli přemýšlet a snít. Vždycky mě obejme, ať se děje cokoli. Je to láska," napsala k fotce Bára.

Nejde o první tetování

Bára má již na svém těle čtyři motivy. Malý princ se stane číslem pět. První tetování je skryté pod levým prsem.„Je to číslo 42, podle knihy Stopařův průvodce po galaxii. Je to odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec. Mám to číslo ráda, takže je i pod tím pravým, ale v binárním kódu,“ říká seriálová Sylva. Další tetování má pak za uchem a nad levou lopatkou.

Čtvrtým motivem jsou manty na lýtku. „Miluju potápění a manty. Říká se jim mořští motýli, ale mně spíš přijdou jako taková mořská hlídka, co dává pozor na menší mořské tvory,“ popsala herečka.

Jak se vám nové tetování líbí?

Související články

Další články