Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nečekaný černý kůň v Tvoje tvář má známý hlas: Bára Basiková všechny převálcovala

Nečekaný černý kůň v Tvoje tvář má známý hlas: Bára Basiková všechny převálcovala
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
vítězka
V sobotu odvysílala televize Prima první díl nové řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Vítězem se jednoznačně stala zpěvačka Bára Basiková (57). Ta předvedla perfektní vystoupení, za které ji chválila nejen celá porota ale i diváci.

Porota televizní show Tvoje tvář má známý hlas se shodla na jednom. Vystoupení Báry Basikové, která zazpívala skladbu od písničkářky zvané Tones and I, bylo fenomenální a bez výčitek ho mohou srovnat s originálním videoklipem. Zpěvačka se velmi snažila i během zkoušek a tak není divu, že se pyšnila prvním místem v bodové tabulce se 45 body. Soutěžící hodnotili Aleš Háma (47), Eva Burešová (27), Marek Lambora (25) a Ondřej Sokol (48).

"Jsem úplně na měkko, hned poprvé a první," řekla dojatá vítězka, která získala šek v hodnotě 50 tisíc korun. "Peníze posílám do domova seniorů v Blatné," odpověděla na otázku moderátora Vladimíra Polívky (31), komu peníze daruje a objasnila důvod, proč vybrala právě toto místo. "Tento domov seniorů mi v domě korony přirostl k srdci a našla jsem tam útočiště," dodala.

Zpěvačku začali za její výkon chválit i diváci pořadu. "Jak to dala Basiková, to mi spadla brada. Jako fakt dobrá," napsala divačka na sociálních sítích, ke které se přidávala řada dalších. "Bára tam předvedla famózní, opakuji famózní výkon při kterém mi stály chlupy snad všude a že jich málo není," chválila sledující. Někteří dokonce přiznali, že ačkoliv Báru Basikovou nemají příliš v lásce, píseň zazpívala úžasně a museli jí zatleskat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy