Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bára Basiková z Tvoje tvář má známý hlas: Zpěvačka je opět single. Smutek zahání převleky

Bára Basiková z Tvoje tvář má známý hlas: Zpěvačka je opět single. Smutek zahání převleky
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Bára Basiková (57), která je jednou z hvězd show Tvoje tvář má známý hlas 2020, si nedávno prošla rozchodem. Vztah, který započala v lednu, vydržel jen pár měsíců a během pandemie koronaviru se rozpadl. Zpěvačka se ale smutkem nenechává pohltit a užívá si chvíle plné radosti s novými přáteli, které díky Tváři získala.

V květnu se Bára Basiková rozešla s přítelem, se kterým se dala dohromady v lednu. Vztah zničila nemožnost se vídat kvůli pandemii koronaviru a izolaci a oblíbená zpěvačka je tak znovu sama. Smutkem se ale pohltit nenechává, soustředí se na práci a rodinu a užívá si čas strávený s nově získanými přáteli.

V show Tvoje tvář má známý hlas 2020 se Basiková velmi rychle spřátelila s ostatními soutěžícími. Na svůj Instagram přidává jednu fotku za druhou například s Erikou Stárkovou, Bořkem Slezáčkem či Andreou Kalousovou

V letošní sérii se zřejmě podařilo tvůrcům sestavit skvělou partu umělců, kteří si rozumí nejen před kamerami, ale i v zákulisí. O společné úsměvy se Bára Basiková ráda dělí s fanoušky na sociálních sítích.

Tvoje tvář má známý hlas

V show Tvoje tvář má známý hlas se podařilo Báře zazářit hned v prvním kole, když za své ztvárnění písničkářky Tones and I získala první místo. Finanční příspěvek pak poslala na konto Domova seniorů v Blatné.

Z výhry měla Basiková radost o to větší, že píseň Dance Monkey, se kterou musela vystupovat, se jí samotné nelíbí. Odpor ale dokázala překonat, skvěle se naučila choreografii i imitaci originálu a první místo nepochybně získala zaslouženě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy