Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bára Basiková z Tváře zuří kvůli koronaviru: Přestaňte nás strašit, já chci covid-19!

Bára Basiková z Tváře zuří kvůli koronaviru: Přestaňte nás strašit, já chci covid-19!
Zdroj: Showpix.cz
+ Další 4 fotografie
covid-19
Bára Basiková (57), kterou televizní diváci mohou vídat v show Tvoje tvář má známý hlas 2020, se pořádně rozohnila kvůli koronaviru. Hlavu si neláme se samotnou nákazou, nýbrž s politiky, kteří podle ní jen straší lidi. Vládě poslala ostrý vzkaz, na jehož konci dodala, že si přeje covid-19.

Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas 2020 se ke koronaviru všeobecně nevyjadřovala. Nyní se ale Bára Basiková rozzuřila a na sociální síť napsala vzkaz plný hněvu. Své fanoušky předem upozornila, že bude sprostá. Jinak už to prý nejde.

Stejně jako někteří další umělci, i Basiková hořekuje nad postupem vlády a vadí jí především politici zastrašující lid. Během víkendu dle svých slov měla čas na četbu a poslech rozhovorů s odborníky a udělala si na celou situaci jasný vlastní názor.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

LIDI, VZPAMATUJME SE!!! Omlouvám se, ale hned v úvodu budu sprostá. Musím být sprostá. To už jinak nejde!!! Budu sprostá a hotovo. At' už jdou všichni, co otravujou s koronavirem a šílenýma zprávama o něm, do prdele!!! At' už držej hubu a neotravujou nás všema katastrofickýma kecama, at'už nás přestanou děsit, ničit, připravovat o zdravej rozum a o práci! Do prdele do prdele do prdele!!! Tohle má bejt jako co??? Máme se všichni zhroutit??? Proč??? O víkendu jsem přečetla pár rozhovorů s chytrými lidmi, většinou lékaři, také s hygienikem a imunologem, viděla jsem na netu rozhovor s velmi povolaným člověkem. Proč říkají úplně něco jinýho než to, co nám vnucují politici a ostatní panáci v televizi??? Co to má znamenat? Je to spiknutí? Proč se máme bát? Do prdele! Na všech odborných a povolaných místech se dozvídáme stále totéž. Že koronavirus není nebezpečný víc než silná chřipka, infekce nebo jiná viróza. Zdravý člověk ve středním věku nemá při nakažení vážnější problém. Nemoc proběhne a zase zmizí. Samozřejmě ti, kteří již nějakou nemoc mají, nebo jsou již ve vyšším věku, se musejí chránit stejně tak, jako když bývají na podzim chřipkové epidemie. A to je celý. Denně umírá na leukémii, rakovinu, plicní choroby a stovky dalších nemocí, mnohem mnohem více lidí!!! Ale nikdo nás tím nestraší! Nikdo z infekčních oddělení našich nemocnic neběhá do televize a nenahlašuje varovná čísla právě zemřelých obětí. Nikdo nás neinformuje, kolik pacientů denně zemře na onkologii, kardiologii nebo oddělení respiračních chorob. Proč by to dělal? Abychom se báli??? Ale nemoce a smrt jsou součásti našeho života, do prdele! Byly, jsou a budou, a my to nezměníme. A že v Čechách zemřelo dvě stě lidí na koronavir, když nás je tady deset milionů? To je nějaká hrozba, nějaká katastrofa? Můj kamarád měl kovid minulý týden, dva dny teplota a kašel, a to bylo všechno. Takže o co tady jde? Chci vám, vážená vládo, vzkázat, že to, co jste dopustili na jaře, se podobá zločinu. POKRAČOVÁNÍ V KOMENTÁŘÍCH!! 👇 📷 (c) @hatasovalenka

Příspěvek sdílený Bára Basiková (@barabasikova.cz),

Na ostrý vzkaz Basikové neměl Instagram u příspěvku dostatek prostoru a proto zbytek dopsala do komentáře. Vládě vzkazuje, že její jarní počínání se podobá zločinu. „Připravili jste statisíce lidí o práci, peníze, existenci a živobytí, vyvolali jste v lidech nesmyslnou paniku a strach, zničili jste zavedené systémy a procesy, a vzali jste lidem ideály a klid,“ napsala naštvaná zpěvačka. Souhlasíte s jejím názorem?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy