Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bára Basiková se odrazila ode dna: Práce s dětmi ji vrátila do života

Bára Basiková se odrazila ode dna: Práce s dětmi ji vrátila do života
Zdroj: Showpix.cz
Nové zaměstnání
Bára Basiková si vybrala novou práci. Po tom, co dostala řadu nabídek, se nakonec rozhodla pro dětský domov. Povolání mimo kulturní prostředí vykonávala už minulý rok, kdy nastoupila do domu pro seniory. Podle jejích slov pro eXtra.cz pro ni byly podzim a zima po finanční stránce mizerné.

Informaci o svém novém zaměstnání poprvé zveřejnila na svém blogu s názvem Když skočíš, já taky. „Už od začátku mě to táhne k dětem, a tak zvítězí jeden dětský domov, kde jsem už minulý týden pomáhala a měla jsem dobrej pocit, že jsem zase někde potřebná a užitečná. Že jsem obklopena dětským světem, jeho fantazií a křehkostí, že můj život má zase smysl, protože podat někomu pomocnou ruku je lidským posláním. No, nechci být patetická a směšná, ale v momentě, kdy si uvědomíte, že vás někdo potřebuje, je to velkej závazek a zodpovědnost,“ napsala ve svém příspěvku Basiková (58).

Zpěvačka před časem eXtra.cz přiznala, že blog, který začala psát už při první vlně pandemie, vyjde na podzim v knižní podobě. Publikace bude navíc rozšířená o spoustu dalších textů. „Dostala jsem několik nabídek od knižních nakladatelství. Tak intenzivně píšu,“ potvrdila zpěvačka.

Budoucnost živého vystupování ovšem vidí pesimisticky. „Letos určitě nebude vůbec nic. Všechny termíny a data z loňska se přesouvaly třikrát, a stejně to nevyšlo. Všichni vidíme, že se situace jenom zhoršuje. Kultura letos určitě nebude žádná. Nevěřím tomu,” říká Bára Basiková.

Související články

Další články