Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Bára Basiková opět zůstala na ocet: Rozešla se s potetovaným přítelem z Liberce

Bára Basiková nedávno změnila i účes.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
vztahy

Je to přibližně rok, co zpěvačka Bára Basiková (59) oznámila, že je zamilovaná. Do života jí vstoupil fešný potetovaný muž, se kterým se ukázala i ve společnosti, kde ho seznámila s přáteli. Lásce ale člověk neporučí a i tato nakonec shořela jako kus papíru. O rozchodu Bára informovala deník Blesk.

Minulý rok se Bára Basiková svěřila, že si našla do života lásku. Vztah byl natolik vážný, že fešáka z Liberce vzala i mezi přátele, například na tajnou oslavu narozenin Moniky Absolonové a společně byli i na krásné dovolené za hranicemi.

Seznamovat se v pokročilém věku není příliš jednoduchou záležitostí, proto Bára využila internetovou seznamku, kterou vnímala jako jedinou možnost.

"Když jsem to oznámila dcerám, smály se tomu a říkaly, že jsem se zbláznila. Já se za to ale nestydím. Dřív jsem byla pořád mezi lidmi a navázat nějaký kontakt nebyl žádný problém. Ale teď? Jak jinak se má v dnešní době člověk seznámit? Je to v podstatě jediná možnost," svěřila se před rokem pro CNN Prima News se slovy, že se zamilovala do pána z Liberce.

"Bylo to setkání Báry Basikové s pánem z Liberce. On mě samozřejmě vnímal jako známou zpěvačku, ale brzy pochopil, že jsem naprosto normální člověk jako každý jiný. Jsem ráda, že to funguje a že mě bere takovou, jaká jsem," dodala.

Ač se zdálo, že je Bára ve svém životě stále šťastně zadaná, opak je pravdou. Slova o rozchodu poskytla deníku Blesk. "Rozešli jsme se, jsem singl," prozradila.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy