Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bára (21) z Robinsonova ostrova: Nejvíce jí chyběl sex! S přítelem to táhne od 14 let

+ Dalších 12 fotografií
Nejkrásnější a nejdivočejší dívka z Robinsonova ostrova? Určitě jednadvacetiletá Bára Hájková (21). Povedlo se nám zjistit, že na ostrově jí nejvíce chybělo sexuální dovádění s přítelem.

"Jedna z věcí, ze kterých jsem na ostrově umírala, byla, že jsem byla bez mého vyvoleného. Strašně moc děkuju, že mám chlapa, kterej je takovej, jakej je, a i když to teď se mnou má trošku těžší ohledně pozornosti od ostatních lidí, tak on je ten, kterému patří moje srdce a kterého miluju, a tak to zůstane," tak zní emotivní vyznání lásky, které Bára věnovala svému příteli.

A není se co divit, že je pro ni její miláček osudovou záležitostí. Když si s ní začal, bylo jí jen 14 let. Jemu bylo už 25 let a uvedl ji do světa dospělých. A na to se nezapomíná.

Potetované Báře tak na Robinsonově ostrově nejvíce chyběla teplá náruč a horké kopí...

Bára je nakonec ráda, že brzy vypadla. Už to na ostrově nezvládala. Osm dní hladovění totiž není pro každého. Po svém vyřazení dokonce Bára v rozhovoru pro TV Nova přiznala, že během posledních dvou dní jedla pouze malý kousek syrové ryby, kterou jim ulovil rybář...

Související články

Další články