Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bar Refaeli byla odsouzena za daňové úniky: Modelku čeká 9 měsíců veřejně prospěšných prací

Bar Refaeli byla odsouzena za daňové úniky: Modelku čeká 9 měsíců veřejně prospěšných prací
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
trest
Izraelská modelka Bar Refaeli (35) byla v Tel Avivu odsouzena k 9 měsícům veřejně prospěšných prací za daňové úniky. Trest neminul ani její matku Tzipi (65), která své dceři dělala manažerku a za její finance byla zodpovědná větší měrou. Ta byla odsouzena k celkem 16 měsícům ve vězení.

Bar Refaeli a její matka Tzipi Refaeli před lety nepřiznaly značnou část milionových příjmů izraelské modelky. Soud se o obě začal poprvé zajímat už před 5 lety, o jejich trestu ale rozhodl až nyní. Zatímco Bar čeká 9 měsíců veřejně prospěšných prací, Tzipi stráví 16 měsíců za mřížemi.

Kromě peněz, které státu dluží, musí modelka zaplatit ještě pokutu 2 a půl milionu izraelských šekelů, v přepočtu tedy necelých 16 a půl milionu korun. Během slyšení dala modelka najevo, že svých činů lituje. „Mohu zaručit, že po tomto případu už mě u soudu nikdy neuvidíte,“ řekla Bar.

„Svých činů lituji a ráda bych poznamenala, že v době, když jsem je provedla, mi bylo jen něco málo přes 20 let. Dnes už jako podnikatelka funguji jinak,“ dodala Bar Refaeli, která se nyní místo modelingu bude věnovat veřejně prospěšným pracím.

Pocit viny

Nejen Bar Refaeli, ale i její matka Tzipi přiznala, že daňových úniků lituje. „Za své činy přebírám plnou odpovědnost,“ řekla u soudu. Soudkyně přiznala, že trest oběma ženám dala mírný, ale s ohledem na okolnosti podle ní spravedlivý.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy