Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Bandurko v Survivoru puká vzteky. Filip mu slíbil imunitu, byla to jen další z jeho lží

+ Dalších 14 fotografií

Filipův odchod ze Survivoru nadzvedl diváky ze židlí. Nejenže lhal o svém pravém důvodu k odchodu, který nakonec stejně vyplul na povrch, ale podrazil i svého spoluhráče Bandurka, jemuž slíbil, že mu na ostrově nechá symbol skryté imunity. Poté, co Bandurko zjistil, že to byla velká lež, nešetřil sprostými výrazy. 

Filip svým odchodem ze Survivoru namíchl nejen diváky, ale i svého soukmenovce Bandurka. Těsně před kmenovou radou mu totiž slíbil, že mu na ostrově zanechá skrytou imunitu. Navzdory tomu, že mu dal své slovo, si nakonec symbol odvezl domů pro svého syna.


Bandurko hledáním imunity strávil několik hodin, ovšem marně. Poté mu došlo, že ze strany Filipa to byla prachsprostá lež. "Do pí*e. Byl jsem vytočený, když jsem přišel na to místo. Počítal jsem s tím, že dodrží to slovo chlapa, jak říkal. Pí*us, úplný pí*us," nadával poté, co skrz naskrz prohledal předem smluvené místo.

Filip nedodržel své slovo

"Řeknu ti to, prohledal jsem to místo, na kterém jsme se domluvili. Ale imunita je pravděpodobně teď někde nad námi ve vzduchu v letadle, nad Karibským mořem. Letí do náručí Filipova syna. Nechtěl jsem to řešit, nechtěl jsem z něj dělat takového debila. Je to hlupáček naivní a má hlavu ve své řiti," svěřil se Veronice.


Filip tak vytočil nejen Bandurka, ale zejména diváky. V podcastu A-Cast na sebe práskl skutečný důvod svého odchodu a odkryl tak podraz na celou TV Nova. "Jak se blížil ten čas, tak jsem věděl, že už se musím rozhodnout. Začalo mě to lámat a říkal jsem si, jestli zůstanu, anebo nezůstanu. Před odletem mi řekli, že budu mít volno jenom měsíc a jinak to nepůjde. Tak jsem řekl, že se rozhodnu až tam a odletím," přiznal.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy