Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

+ Dalších 16 fotografií

Bandurko poodkryl zákulisí nejvyostřenější hádky Survivoru. Ta nastala mezi Mikýřem a Jackem krátce poté, co se hráč egyptského původu dopustil zcela nemístného vtípku o požáru, a to před Nikolou, které v minulosti uhořela rodina. "Najednou jsem slyšel úplně strašný křik," zavzpomínal v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Mezi nejepičtější momenty letošního Survivoru bezesporu patří drsná hádka mezi Jackem a Mikýřem. K té došlo poté, co se Hamid pokoušel o humor, kterým však těžce narazil. "Vtípek" o uhoření vyřkl i před Nikolou, která během požáru přišla o rodinu. Zákulisí této hádky poodkryl v pořadu eXtra Host Martin Husár alias Bandurko.

"Byl jsem u toho. Bylo to mezi kmenovou radou. Byli jsme na kmenové radě a v té hlasovací místnosti začalo hořet. Evakuovali nás pryč. Potom jsme se rozdělili, v jednom stanu byli Lovci a v druhém Titáni a najednou jsem slyšel úplně brutální křik. Najednou jsem slyšel, jak Mikýř strašně křičí," vzpomíná Bandurko.

Doporučené video: Martin Husár v pořadu eXtra Host:


Nikdo nevěděl, co se děje

"Potom jsme začali slyšet křičet i Jacka, ale tak toho už jsme slyšeli křičet. Márty si tam říkal, do čeho se to přihlásil. Bylo to fakt brutální. Byli jsme u toho všichni, my jsme netušili, co se děje, až potom na sloučení jsme se dozvěděli, co se děje," popisuje, jak probíhala nejvyostřenější hádka Survivoru.


"Pak jsem se dozvěděl, že tam pronesl něco ve smyslu, že jsme tam mohli uhořet jako na nějaké svatbě. To měla být nějaká pointa toho vtipu, ale říkat tohle holce, které uhořela rodina, no ježiš. Já kdybych tam byl. Nás ale drželi vevnitř. Iva tam byla úplně vedle mě mimo. Potom na kmenovce nepřijala imunitu, byl to i jeden z důvodů, proč chtěla pryč," prozrazuje.

Poté, co se Jack navezl do Nikoly, tvrdil, že o jejím smutném příběhu neměl nejmenší tušení. "To musíš být fakt ignorant, když nevíš takové věci, tam máš tolik toho prostoru a víš o všech všechno. Vždyť já pomalu vím, jaké číslo boty má Pirátova dcera," hodnotí kriticky Jacka.

Jack měl být Pirátovou podržtaškou

I sám Bandurko měl na ostrově s Jackem mnoho sporů. "Jack byl přesně takový štít, takový cedník na špagety. On tím chováním rozděloval lidi. Nemyslím si, že to dělal schválně, ale přijde mi, že tohle je vážně jeho identita. Měli jsme tam hodně sporů, ale i hodně přátelství. Hádali jsme se fakt kvůli blbostem. Nemůžu říct, že bych se s ním nechtěl potkat," vysvětluje.


Ani Husár nečekal, že se Hamid dostane tak daleko. "Ne, nečekal jsem to, vůbec," říká rázně. Veškerá obvinění z toho, že hráče egyptského původu měli na ostrově šikanovat, popírá. "Ne, určitě ne. O tom se ani nebavme, opravdu nikdo z nás tam nebyl rasista. To já bych tam šikanoval všechny," říká se smíchem.

Jeho hru však odsuzuje. "On si na konci vlastně utvořil nějakou tu sociální hru, ale pro mě takovou podřadnou. On si hrál na takového podržtašku Pirátovi. Zaujal tam svoji pozici. On něco řekne, potom zase něco jiného a potom to všechno smete ze stolu a skončí to třetí verzí," kritizuje Husár.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy