Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Bandurko dostal těžkou bídu: Konečně ho dohnala karma, šijí do něj lidé. Přidal se i Mikýř

+ Dalších 22 fotografií

Člen kmene Lovců, Martin Husár alias Bandurko, si to u svého týmu pořádně pokazil. Nepozorností připravil své spoluhráče ze Survivoru o výhru v podobě dopisů od jejich nejbližších. Za osudovou chybu dostal bídu nejen od youtubera Mikýře, ale i od fanoušků na sociálních sítích. 

Dostal bídu

Poslední díl reality show Survivor byl plný zvratů a emocí. Asi největší terč na zádech má v současnosti Martin Husár alias Bandurko z kmene Lovců. Jeden z nejagresivnějších a nejsuverénnějších hráčů letošní série připravil svůj tým o dopisy od nejbližších. Ti mu to nyní nemůžou zapomenout.

Bandurko leží v žaludku nejen svým soukmenovcům, ale pořádnou bídu dostal i od fanoušků na sociálních sítích, kteří si pochvalují, že potetovaného art directora z bratislavské Petržalky konečně dohnala spravedlnost osudu. "Konečně Bandurko dostal karmičku," napsal na fanouškovskou facebookovou stránku anonymní člen. "Machr Bandurko to dneska přepískl, to bylo hratelný a on to zahodil," mínila Stanislava. "Neměl svádět vinu z prohry na druhé, že nemlčeli. Jinak by to lépe strávili," vyjádřila svůj názor Zuzana.


Osudová chyba

Na Bandurkově selhání si pořádně smlsnul bývalý člen kmene Titánů, youtuber Martin Mikyska neboli Mikýř. Nejvíc jej namíchlo, že se snažil obhájit a prohru hodit na ostatní. "Na moji netrpělivou povahu je nejhorší, když někdo říká, že jsme na tom dobře, v tu chvíli potřebuju hrobové ticho," snažil se vysvětlil Bandurko, čímž naznačil, že jej spoluhráči rozptýlili.

Mikýř následně řekl veřejně, co si o Bandurkově podivné obhajobě spojené s omluvou myslí. "Já jsem doufal, že Bandur přesně nezmíní to, že nám říkal dvakrát ticho. Vzhledem k tomu, že jsme měli obrovský náskok, tak v té koncovce jsme to naprosté ticho udělali," řekl Mikýř Novotnému. "Většinou si myslím, že prohráváme jako tým a vyhráváme jako tým, dneska z toho viním Bandurka na plné čáře," dodal s tím, že se těšil na dopis od přítelkyně a teď se na Husára nebude moci dlouho ani podívat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy