Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Banášovou prý v Praze klátí hvězda Partičky a Slovensko je v šoku! Sousedé pořád věří na desatero a další šílenosti!

Vztahu Banášové a Modrovského už fakt mohou věřit jen Slováci.
Zdroj: profimedia.cz

Je to neuvěřitelné, ale na Slovensku pořád ještě věří, že jejich moderátorská modla Adela Banášová pořád ještě chodí s tanečníkem Peterem Modrovským.

Ten roky „nepůsobí“ dojmem, že je s Banášovou jen kvůli sebeprezentaci, a Banášová pro změnu budí dojem toho, že už hodlá použít Modrovského jen coby inseminátora.

Nikoho tak u nás nepřekvapilo dnešní číslo týdeníku Sedmička, které tvrdí, že má několik hodnověrných zdrojů, které údajně potvrzují, že Banášovou aktuálně v Praze trtká Dano Dangl, což je takový ten nazdárek, co pořád předstírá v Partičce, kterou režíruje, upřímný smích a nikdo u nás neví, jak se jmenuje, ale na Slovensku je to velká hvězda.

Modrovský s Banášovou jsou mimořádně podivný páreček. Modrovský připomíná Petra Čadka, který také kapitalizuje svoje tancování před slavnější celebritu, a jeho vztah s Banášovou má za sebou leccos, ale naivní Slováci pořád věří tomu, že se ti dva i po letech milují atd., obzvláště po nedávném potratu Banášové.

Souložení Dangla a Banášové v Praze by dávalo logiku, ale nám je to jedno a moc se o tom nechystáme psát, protože zatímco na Slovensku málem hoří barikády, tady je nějaký Dangl každému ukradený stejně jako intimní sféra Banášové.

Související články

Další články