Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Balony Charlotty, nebo padáky mámy Moniky? Štiky vytasily své ženské zbraně!

Jak si na tom holky stojí se svými dekolty?
Zdroj: facebook / instagram
+ Dalších 70 fotografií
Rodina Štikových si zakládá na důkladném prezentování těla a své vizáže. Jak to však mají se svými dekolty? Je vidět, že jablka nepadají daleko od stromu. Všechny se mohou chlubit napěchovanými výstřihy.

Kontroverzní rodina je momentálně vidět všude hlavně díky její nové reality show Štiky. Co se také nedá přehlédnout, jsou jejich nadupané dekolty, které se derou na světlo světa.

Některé však volají o pomoc plastického chirurga. Máma Monika Štiková (45) už má mladá léta celkem za sebou, proto je také hodně poznat gravitace. I přesto, že se snaží udržovat svůj vzhled a chování jako dvacítka, na Charlottu prostě nemá.

Charlotte má prostě výbavu, která je nepřehlédnutelná! Může se pochlubit pořádnými balony, které doslova praskají ve švech. Na sociálních sítích se jimi chlubí neustále a sama moc dobře ví, že to je jedna z největších výhod, které má.

Dokonce i Ornella (25), která je po porodu syna Quentina, nepokulhává. I přesto, že se pyšní štíhlejší postavičkou než její sestra, má pořádný dekolt a ráda vystaví své melounky světu.

Všem třem se rozhodně musí dát palec nahoru za jejich kuráž vytasit své ženské zbraně. Ovšem máma Monika by si svá plandavá kůzlátka měla raději schovat před světem. Doby, kdy mohla ukazovat svá pevná ňadra, už jsou dávno pryč! Mladinká Charlotte to se svými medicinbaly hravě zvládne i za mámu. Co myslíte?

Související články

Další články