Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

Baletka sfoukla svíčky na dortu a těšila se na dárek k narozeninám. Ten ji ale zabil!

Ženu zabil její narozeninový dárek!
Baletka Marina Yblochina z Ruska slavila svoje 28. narozeniny v Číně a účinkovala v úspěšné show. Moc se těšila na narozeninový dárek od svých přátel, ten se jí ale stal osudným.

Marina slavila 28. narozeniny a těšila se na dárek, který pro ni připravili její přátelé. Měl to být její den, který si hodlala užít se vším všudy. Bohužel, dárek se pro ni stal osudným. Kamarádi ji překvapili projížďkou v motokárách v zábavním parku. Nad vozem totiž ztratila kontrolu a s autem narazila do zdi. Na případ upozornil deník Sun.

Přátelé jí okamžitě zavolali záchranku. Ženě nahmatali tep, ale bohužel nedýchala. Lékaři ji resuscitovali a napojili na přístroje. Žena ale zemřela při převozu do nemocnice. Jen pár hodin před osudnou jízdou nahrála na Facebook fotku, kde sfoukává svíčky na dortu a těší se na motokáry. To ještě ale netušila, jak tragicky celá projížďka dopadne.

Její rodina je z tragédie zlomená. Navíc musí řešit, jak přepraví její tělo z Číny do Ruska. Na přesun ostatků nemají peníze, a tak zorganizovali internetovou sbírku.

Mohlo by vás zajímat

Další články