Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Balenciaga prodává roztrhané kecky za 44 000 korun! Takhle vypadají moje boty po víkendu, píší lidé

Balenciaga: Uvedla na trh rozdrbané kecky za 44 tisíc
Zdroj: Balenciaga
+ Další 2 fotografie
Móda

Módní značka Balenciaga představila novou kolekci “Paris,” ve které nabízí roztrhané a špinavé tenisky za 1 850 dolarů, v přepočtu 44 000 korun. Nejedná se o vtip, boty jsou již nyní k prodeji na oficiálních stránkách luxusního brandu. "Takhle vypadají moje tenisky po víkendu," smějí se lidé. 

Módní značka Balenciaga výrazně ovlivňuje svět módního průmyslu a jeho trendy. Svými ikonickými návrhy se dům Balenciaga dostal do pozice trendsettera současné módy, což při pohledu na kolekci limitované edice zničených tenisek překvapí nejen obyčejné lidi, ale i módní ikony.

Nejnovější kolekce “Paris” nabízí roztrhané a špinavé tenisky v přepočtu za 44 000 Kč, v Česku o tom jako první informoval magazín The Mag na svém Instagramu.

“Kdyby chtěl někdo podobný, pište. Umím je doje*at ještě víc, samosebou se to odrazí na ceně,” napsal pod příspěvek jeden z komentujících.
Mezi ně se přidal i známý český rapper Robin Zoot, který označil svého kamaráda se slovy
“M*re, prodej svoje boty po víkendu, to vypadá stejně."

Ačkoli by si mnozí mysleli, že se ze strany luxusního brandu jedná o pouhý vtip, není tomu tak. Zničené tenisky jsou již nyní v prodeji na oficiálních stránkách brandu.

Balenciaga ale není jediný módní dům, který uvedl do prodeje naprosto zdevastované kousky. Například Maison Margiela v roce 2017 nabízela podobně otrhané tenisky za 1 450 dolarů, v přepočtu necelých 34 000 korun.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy