Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Bála se samoty? Agáta si z Izraele přivezla oporu a vystřihla poklonu Jakubovi

Agáta s izraelskou kamarádkou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
návštěva
Týden utekl jak voda a Agáta se vrací z Izraele zpátky do Prahy. A rozhodla se, že si návrat do reality o něco zpříjemní. Z Tel Avivu totiž spolu s ní přijela i kamarádka, se kterou se Agáta v Izraeli sblížila. Izraelská přítelkyně bude pro Agátu nepochybně dobrou oporou i v řešení manželské krize s Jakubem Prachařem.

Uběhl více než týden od doby, kdy se Agáta sbalila a odjela bez dětí za maminkou Veronikou do Izraele. Pár dní před tím si na Instagramu změnila příjmení z Prachařové na Hanychovou a všem bylo rázem jasné, že rozvod u Prachařů je na spadnutí.

Během pobytu na Blízkém východě si Agáta nejen vyčistila hlavu, ale také vystřihla nečekanou pochvalu právě na adresu svého manžela. "Jsem ráda, že i já můžu mít čas pro sebe, protože děti nemají jen matku... je skvělé, když otec je opravdu otec...," napsala pod fotku, kde vypadá bývalá modelka opravdu spokojeně a odpočatě.

Narážela zřejmě na fakt, že Jakub je schopen se pár dnů o Miu (2) i Kryšpína (8) postarat, díky čemuž se Agáta může věnovat i sama sobě. To každá máma nepochybně ocení. Alespoň jako táta funguje Jakub dobře.

Agáta se po návratu z Izreale nemusí bát, že by na ni dolehla samota či deprese. Kamarádku Mirit, se kterou se v Tel Avivu seznámila, přivezla totiž s sebou do Prahy. Agáta se tak může těšit na dny strávené v přítomnosti spřízněné duše, se kterou si čas v Praze v roli průvodkyně jistě užije.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy