Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Bál jsem se, že se zhroutí, říká influencer, který chtěl zničit Shopaholicadel. Řekl nám, co mu psala

+ Další 2 fotografie

Influencer Svataba ve studiu eXtra.cz vysvětlil, jak vznikla iniciativa  #SrpenBezAdel, kvůli které Shopaholicadel přišla o tisíce followerů. "Videa o ní byla všude a mě už to prostě štvalo. Myslím si, že její úspěch na sociálních sítích leccos dokazuje o nás," popisuje Svataba, jak vzniklo jeho video o Adéle Pulcové, které následně spustilo zmíněný hashtag. Sám měl prý následně strach, aby si influencerka něco neudělala.

Shopaholicadel zažila v červenci minulého roku masivní úprk sledujících. Na počátku všeho přitom bylo jedno video influencera Svataby (celým jménem Sváťa Barek). Právě on byl nyní hostem dalšího dílu pořadu eXtra Host.

Svataba: Úspěch Shopaholicadel o nás něco vypovídá

"Videa o ní byla všude a mě už to prostě štvalo. Myslím si, že její úspěch na sociálních sítích leccos dokazuje o nás. Myslím si, že bychom se nad sebou měli zamyslet," říká Svataba, co ho přimělo se o Shopaholicadel zajímat. "Když jsem viděl, jak se cítí jako obrovská celebrita, tak jsem si říkal, co s ní bude," vysvětluje, jak vzniklo jeho minutu a půl dlouhé video, na jehož konci zmínil, že "bychom si mohli udělat srpen bez Adel".

Video zveřejněné na platformě TikTok následně zarezonovalo u spousty lidí, kteří ho sdíleli dál. Hashtag "srpen bez Adel" následně vznikl na základě reakcí jiného tiktokera, který to řekl explicitně. "Pak už to byla sněžná koule, která se nabalovala," dodává Svataba.

@svataba Tohle jsem ještě od nikoho neslyšel a myslím, že by to mělo zaznít… #shopaholicadel #svataba #nazor #cztiktok ♬ [Chill] Lo-Fi HipHop(856705) - Yu Yaguchi
Jenže s úspěchem videa přišla i starost o samotnou Adel. "Další dva až tři dny jsem z toho nebyl dobrej, a to z toho důvodu, že jsem si nešel sednout před kameru s tím, že 'teď je se mnou Shopaholicadel', můj záměr byl poukázat na to, co už jsem zmínil," vysvětlil Svataba.

Mám právo být influencerka, řekla mu Adel

"Adéla na to reagovala, začala mi posílat hlasovky. Byly to nesmysly, říkala mi, že má právo na to být influencerka. Což když lidi přestaneš zajímat, tak už ten vliv nemáš," dodává další podrobnosti Barek. "Pak se objevilo video, které mě znervóznělo. Adéla ležela na posteli a říkala, že ji všechno bolí a že je to v hajzlu, a to jsem se lekl," pokračuje Svataba. Influencerce začali navíc klesat sledující. "Dva nebo tři dny jsem se bál, že si něco udělá," zmínil.

V další části videa Svataba řekl, co si myslí o samotné Shopaholicadel a jak vnímá rozhovor Mikýře s touto kontroverzní influencerkou. Celé video si můžete přehrát níže.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy