Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bakala s Maláčovou jsou mezi nejbohatšími Čechy, na Mexičana Carlose Slima nemá ani Kellner!

Maláčová s Bakalou
Zdroj: Profimedia

Porazit finančního molocha Petra Kellnera (48), který má majetek v hodnotě asi 205 miliard korun, se nepodaří jen tak někomu, ale podnikatel Zdeněk Bakala (52) má slušný tah na branku Kellnera sestřelit. Zřejmě to pochytil od své ženy Michaely Maláčové (41), která se ukázala jako pořádný dravec v soutěžích Miss, Zapletalovu původně neotřesitelnou konkurenci spolkla jako malinu.

Zdeněk Bakala má sice "jen" 29 miliard, ale patří mezi trojku nejbohatších Čechů a v tandemu s manželkou tvoří vysoce výraznou dvojici. Kromě toho, že se úspěšně sune po žebříčku dolarových miliardářů nahoru, se mu daří i v soukromém životě. Jeho žena Michaela je počtvrté těhotná a všechny děti se můžou těšit na to, že se o ně tatínek pořádně postará.

To nejbohatší Čech Petr Kellner má důvod slavit jen své obchodní úspěchy, soukromí si totiž přísně střeží. Letos poprvé podle časopisu Forbes, který každoročně sestavuje anketu nejbohatších lidí světa, překonal magickou hranici deseti miliard dolarů. Na nejbohatšího muže planety si ale bude muset ještě máknout, Mexičan Carlos Slim Helú, který podniká v telekomunikacích, má majetek v astronomické výši 1,44 bilionu korun a sestřelil i věčného okupanta prvního místa Billa Gatese.

Související články

Další články