Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bagrování zlata, dobrodružství a velké peníze. Zlatá horečka nenechá nikoho chladným!

Zlatou horečku si nesmíte nechat ujít!
Zdroj: Discovery Channel
+ Další 3 fotografie
Nová řada reality show Zlatá horečka je zpět! Diváci se opět mohou těšit na své oblíbené hrdiny pořadu Hoffmana, Beetse a Schnabela, jejich přátele i rodiny, kteří se ani v této řadě nevyhnou rizikům, kdy jeden špatný krok může stát miliony dolarů.

V této dvouhodinové premiéře Todd Hoffman podnikne nejriskantnější krok ve svém životě. Otočí se ke Klondiku zády a rozhodne se přesunout svoje úsilí do Oregonu. Tam se vypraví za obrovskými valouny zlata vysoko do hor, do unikátního zlatého dolu High Bar.

Todd si věří dokonce tolik, že se rozhodne dosáhnout až na 5 tisíc uncí zlata, tedy o dva tisíce víc, než bylo kdy jeho maximum za sezonu na Klondiku. Poté však, co první těžba v Oregonu dopadne výrazně pod očekávání, začíná se bát, jestli neudělal strašnou chybu.

Po prvním úspěšném vzkříšení zapomenutého umění bagrování zlata v minulé řadě se Tony Beets rozhodl koupit ještě jeden stařičký stroj, dvakrát tak velký a dvakrát tak drahý. Jeho rodina se proto musí chopit kormidla a řídit jeho těžařské impérium. Když se ale první bagr během pár dní potopí, Tonyho syn Kevin se ocitne v bojové linii.

Jednadvacetiletý Parker Schnabel začíná sezonu smutně, a to účastí na pohřbu milovaného dědečka a mentora Johna. Parker se vrací na Klondike s novou australskou přítelkyní Ashley Youle a úplně novým, na míru vyrobeným prosívacím zařízením za 600 tisíc dolarů.

Mladý šéf se rozhodne maximalizovat zisky tvrdou a odhodlanou prací a snaží se vyjednat novou dohodu s majitelem těžiště Tonym Beetsem. První díl uvidíte už 2. ledna na Discovery Channel.

Související články

Další články