Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Bagárová v krizi! Dělají z ní superhvězdu, co vydělává miliony, jenže všechno je jinak a my to víme!

Zdroj: archiv

Monika Bagárová (19) je jednou z mála účinkujících v SuperStar, která zvládla mediálně nezemřít hned potom, co v soutěži skončila. Jezdí po světě, natáčí videoklipy a vypadá to, že bude mít každou chvíli na hollywoodském chodníku slávy svou hvězdu. Jenže realita je proti oparu veleúspěšnosti, který kolem Bagárové její management dokáže udělat, úplně jiná.

Pro jednu firmu zpěvačka navrhla kolekci hodinek a za tenhle kšeft měla údajně zinkasovat hodně tučný honorář. Nám se ale podařilo zjistit, že celá záležitost je dělaná jen naoko a Monika z kšeftu neviděla ani kačku. „Celé to vypadá, jako kdyby měla dostat miliony, ale je to jen dohoda přes známosti. Ono to totiž skvěle vypadá, jako že je o ni veliký zájem. A navíc má obrovské PR, které dost potřebuje,“ prozradil nám člověk, který má k týmu Bagárové hodně blízko.

I když se Monice touhle zakázkou konto nezvýšilo ani o korunu, může mít aspoň radost z toho, že si udělala řidičák a může se tak přepravovat bez toho, aniž by za ni cestu někdo odřídil.

Související články

Další články