Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Bagárová se chlubí ultrazvukem, fanoušci kroutí hlavou: Moniko, kde je rouška?

Zdroj: archiv Moniky Bagárové
+ Dalších 8 fotografií
těhotenství
Monika Bagárová (30) už je ve třicátém týdnu těhotenství a nemůže se dočkat, až dcerku přivede na svět. Čekání si zkracuje pravidelným docházením na ultrazvuk a o to, co viděla, se pak dělí s fanoušky. Tentokrát ale zážitek popisovala u fotky, na které nemá roušku. Vystrašení fanoušci ji hned prosili, aby teď byla zodpovědná!

Monika Bagárová se už zanedlouho stane maminkou, s přítelem Makhmudem Muradovem (30) se jim narodí holčička. Zatím se může radovat ze snímku z ultrazvuku. "Letí to neuvěřitelně! Už se nemůžu dočkat, až tu bude s námi. Koukám na fotečky z ultrazvuku a usmívám se," raduje se zpěvačka.

"Potvůrka naše se nám zatím ukázala jen jednou. Ručičky stále v pozici krytí MMA. Je to občas fakt sranda," dodala porotkyně SuperStar 2020

Deset kroků od našeho domu

Všímavým fanouškům neuniklo, že Monika na fotce, na které si hladí opět o něco větší bříško, nemá roušku. Bagárová si naštěstí uvědomuje rizika, jež přináší epidemie koronaviru a přispěchala s rozumným vysvětlením. „Deset kroků od našeho domu. Nikde nikdo. Nemějte starost, nedovolila bych si někam vyrazit bez roušky a rukavic," uklidnila vyplašené příznivce.

Už dřív vyzvala téměř půl milionu svých sledujících, aby dodržovali přísná opatření proti šíření nákazy. "Věřím, že tohle těžké období všichni společně zvládneme. Buďme zodpovědní vůči sobě i ostatním, respektujme vládní nařízení a pokud je to možné, zůstaňte doma! U nás do obchodu chodí vždy jen jeden z nás! Držte se," napsala Monika.

Související články

Další články