Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bagárová řádí v SuperStar: Se slovenskou rodinkou rozjela romskou tancovačku

Už v sobotu večer čeká na diváky televize Nova první epizoda castingových dílů. Nový ročník SuperStar přivede na obrazovky nadějné a talentované zpěváky i ty, kteří svými výkony porotu i celý národ rozesmějí nebo dokonce šokují.

Za porotcovský stůl usednou moderátorské eso Leoš Mareš, populární česká zpěvačka Monika Bagárová, úspěšná herečka Patricie Pagáčová, stálice SuperStar Pavol Habera a výborný komik a uznávaný hudebník Marián Čekovský. Jednou z nejmladších soutěžících letošního ročníku je teprve čtrnáctiletá Valérie Ficzuová ze Slovenska. Valériiným velkým snem je stát se profesionální zpěvačkou a napodobit tak úspěšnou kariéru svého velkého vzoru – Moniky Bagárové.


Aby svůj velký okamžik zvládla, přijela s ní její početná rodina, která jí dokonce přišla fandit až přímo před porotu. Její dědeček byl tak dojatý z toho, že Valérie si konečně plní svůj životní sen, že se rozplakal ještě předtím, než jeho vnučka zazpívala. To, co následovalo, si Valérie nejspíš bude pamatovat až do konce života. Její výkon byl tak energický, že zvedl ze židle i její idol Moniku, která si zatančila s její rodinou.


Zdroj videa a náhledové fotografie: TV Nova pro eXtra.cz

Související články

Další články