Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Bagárová prolomila mlčení ohledně možného rozchodu s Muradovem: Není to jednoduchý, řekla

Monika Bagárová a její krásná rodina.
Zdroj: Se souhlasem Moniky Bagárové
+ Další 3 fotografie
Pravda o vztahu

Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že spolu zpěvačka Monika Bagárová (27) a MMA zápasník Makhmud Muradov (31) nejsou. Maminka malé Ruminky se nyní rozhodla jít s pravdou ven a promluvit o tom, jestli spolu jsou nebo ne.

Krásná zpěvačka Monika Bagárová má spolu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem malou dcerku Ruminku. Pár dlouho vypadal spokojeně a šťastně, ale několik posledních týdnů se mezi lidmi špitá o tom, že se snad ti dva měli rozejít. Jak to tedy je?

„Nerozešli jsme se. I přesto, že na našich Instagramech nevidíte náš společný život, společný čas, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit. Jsme pořád rodina,” přibližuje Bagárová pro Super.cz.

Není to jednoduché

Dodává, že s Muradovem netráví nyní tolik času. Máme tátu často na cestách z pracovních i rodinných důvodů. Do nového domu jsme se přestěhovali společně,” vysvětluje.

Zřejmě se tedy o žádnou hlubokou partnerskou krizi nejedná, ale přesto zpěvačka přiznala, že nezažívá zrovna nejlepší období.Asi chápete, že jsou věci, které patří do rodinného kruhu a není vhodné je sdílet s veřejností. Ano, je nám smutno a není to jednoduchý. Hlavně že jsme všichni zdraví a milujeme se," uzavírá Monika.


Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy