Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Bagárová přidala snímky malé zápasnice: Rumia je prostě tatínkova, rozplývá se zpěvačka

Bagárová přidala snímky malé zápasnice: Rumia je prostě tatínkova, rozplývá se zpěvačka
Zdroj: IG: @bagarovamonika
+ Dalších 7 fotografií
Roztomilé
Monika Bagárová (25) před týdnem porodila a nemůže se dcerky Rumii vůbec nabažit. Na Instagramu ve stories malou vychvaluje, že je moc hodná a pořád se usmívá. Ohromný počet "To se mi líbí" a spoustu komentářů dostalo několik fotek, kde dceři není pořádně ani vidět do tváře. A připomíná jejího tatínka Muradova!

Z malé Rumii může klidně vyrůst MMA zápasnice po tatínkovi. Na Instagramu Moniky Bagárové se objevilo pár fotek, kde si holčička schovává obličej za ruce. "To je krásné, jak se schovává," rozplývají se fanynky. "Malá zápasnice," přidávají se další slečny. Pod záplavou srdíček se objevil i komentář o tom, že se Rumia kryje jako její tatínek.

Rozplývající se maminka

Rozkošná Rumia se ještě pořádně neukázala, obličej jí však zakryl i Makhmud Muradov, její otec. V nejbližších dnech bude Rumia nejspíš ještě hodně spát a pak už se bude určitě culit do objektivu jako maminka. "Je moc hodná, krásně spí a jí. Pak chvíli kouká a usmívá se. Je to andílek. Strašně hodné a spokojené miminko," rozplývá se Bagárová.

Podívejte se sami. Bagárová se sice nemohla zúčastnit posledního dílu letošní SuperStar, ale okamžiky, které zažívá právě teď, by jí nikdo nevynahradil. Tak snad se Rumia brzy ukáže!

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy