Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bagárová potvrzuje, že je naší nejkrásnější zpěvačkou, v tomhle outfitu nám vypálila zrak

Monika Bagárová má tendence utíkat do Ameriky, tam by ale určitě
zaválela.
Zdroj: Profimedia.cz
Jako zpěvačka u nás zrovna moc úspěchy neslaví, ale jako módní ikona a příjemný objekt ke koukání je Monika Bagárová žena na svém místě.

Na takové akce, jako je ples, zejména tedy Česko-Slovenský ples, který je hlavně pro smetánku, se hodí přijít ve velké večerní a vybírat ohromující šaty pěknou řádku týdnů dopředu.

Tak to alespoň dělá většina žen, tedy kromě Hany Kynychové, která chodí na plesy v dresu.

Ale ty, které vědí, co je opravdu teď in anebo jsou jednou nohou napřed, přijdou v něčem, co sukni nemá, a přesto vypadají slavnostně a lépe než většina lidí. Monika Bagárová (20) ani teď nezklamala.

Na sobě měla půjčené šperky za miliony od jedné vyhlášené klenotnické společnosti, ale to bylo vše, co ji doopravdy zdobilo. Zbytek byl tak minimalistický, že dokázal ohromit i bez vlečky.

Monika totiž přišla v černém pánském kostýmu se sakem na nahém těle, tedy přesně tak, jak se to nosí ve světě. Vlasy měla sčesané dozadu s mokrým efektem a kromě líčení to byla veškerá práce, kterou si se sebou dala.

Právě proto i v pouhých dvaceti letech platí za módní ikonu a naši nejhezčí zpěvačku. A jestli se toho bude držet i ve Státech, kam chce utéct, prorazit s takovým vzhledem pro ni nebude žádný problém.

Související články

Další články