Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bagárová o Makhmudovi a Rumince: Vždy se o ni zajímal, říká a prozradila, kdy ji pustí do jeho rodného Uzbekistánu

+ Dalších 5 fotografií

Nejenže je Monika Bagárová vynikající zpěvačkou, ale je i skvělou mámou, což dokazuje svým krásným a láskyplným vztahem ke své dcerce Rumince. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o svém vztahu s expartnerem Makhmudem Muradovem a plánech na rozšíření rodiny s novou láskou. 

Na výchovu není sama

Oblíbená zpěvačka Monika Bagárová má velké štěstí. I když se její vztah s otcem dcery Ruminky Makhmudem Muradovem rozpadl, rozhodně si nezoufá. "Já nejsem od začátku sama. Já mám skvělou rodinu, mám skvělou mamku a taťku, takže mi fakt pomáhají," řekla pro eXtra.cz Monika na akci pořádané prodejnou kočárků Baby Fun.

I když se zdálo, že Muradov nemá o svou dceru zájem, Monika to vyvrátila. "On ten tatínek tady vždycky nějak byl a zajímal se o Ruminku, takže já z toho nedělám žádný drama, tak prostě jsme se rozešli. Je spousta žen, který se svým partnerem nejsou a mají s ním děti, a tak to prostě je," uvedla zpěvačka, která se s rozchodem s MMA zápasníkem už vyrovnala.

Monika je na Ruminku hodně fixovaná, tudíž střídavá péče mezi rodiči nehrozí. "Já s ní ráda trávím čas. Ona je pro mě v životě číslo 1 a vždycky bude," prozradila zpěvačka, která na svůj Instagram pravidelně přidává videa a fotografie, jak společně s tříletou dcerou tráví volný čas. "Já jsem si ji pořídila proto, že s ní chci ten čas trávit a chci si s ní užívat každý jeden moment, kterej je i pro ni důležitej, a snažím se to v životě dělat tak, aby i jí bylo dobře a měla jako dítě všechno, co potřebuje," dodala.

Vztahy s Muradovem

Bagárová momentálně zažívá opravdu šťastné období, našla totiž lásku v osobě úspěšného mladého podnikatele Leonarda Lekaje. Přemýšlí nad tím, že by do toho společně praštili a pořídili si další miminko? "Jednou určitě ano, ale zatím si užíváme Ruminku," vysvětlila Monika.

Krásná zpěvačka přesto potvrdila, že rozchod s uzbeckým sportovcem ji zasáhl. "Každý rozchod je bolestivý, zvlášť když je tam dítě. Každopádně si myslím, že to bylo nejlepší rozhodnutí, který mohlo vzniknout, a teď jsme každý šťastný tam, kde jsme, Ruminka je šťastná a spokojená a my se dokážeme skvěle domluvit, líp, než když jsme byli spolu," řekla o svém vztahu s Muradovem.

Že by Ruminku vzal s sebou na dovolenou do Uzbekistánu, to si Monika zatím představit neumí. "Jednou Ruminka přijde do věku, kdy si sama řekne, že chce jet s tátou, a když s ním bude vycházet dobře, nebudu s tím mít problém, ale myslím si, že na to máme ještě spoustu let čas," dodala závěrem krásná brunetka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy