Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Bagárová EXKLUZIVNĚ o temné minulosti přítele: Natočil lechtivý film pro gaye!

Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Zdroj: Instagram, reprofoto Very Gay Boys
+ Dalších 16 fotografií
NAHOTA NA PRODEJ
Je do něj zamilovaná až po uši, zároveň ale musí řešit jeho stinnou minulost! Zpěvačka Monika Bagárová (24) se už dozvěděla o tom, že její nový kluk, zápasník MMA Makhmud Muradov (28), před šesti lety natočil takzvané sólíčko, tedy film, v němž se svlékl a uspokojoval pro potěchu homosexuálů. Moničina slova vám vezmou dech!

Moniko Bagárová, v minulosti vašeho nového partnera Makhmuda Muradova je škraloup. Probírali jste ho spolu?

„Předně vám děkuji za to, jak jste tu otázku elegantně a pěkně položil. Vím to od úplného začátku. Postavila jsem se k tomu tak, že každý v životě může v určité situaci udělat něco, co ho v budoucnu může mrzet. Vím ale o jeho tehdejší životní situaci. Vím, co se dělo, jak těžké to měl. Třeba o tom sám jednou bude chtít promluvit.“

To jste to přijala tak lehce?

„Řekla jsem si, že se mě to vlastně netýká. V té době jsem ho neznala, poznala jsem ho až teď jako člověka, kterého miluju, stojím při něm a nemohu a nechci ho za to soudit. Jsem ale moc ráda za to, že mi to řekl, i když to nebylo jednoduché ani pro něj, ani pro mě. Ale rozhodla jsem se, že ho miluju a budu při něm stát.

V kariéře mu to ale uškodilo, když to prasklo. Někteří lidé se od něj odvrátili.

„Je to vážený a nadějný sportovec, který si vede strašně dobře (před zápasem ve čtvrtek 27. prosince 2018 měl na kontě 17 výher a šest porážek – pozn. red.) a lidé si ho za to cení. Tohle mu už dávno odpustili. Lidé jsou rozumní a neodsuzují ho za to. Je strašně důležité vědět, co za tím bylo.“

Takže to váš rodící se vztah ani na chvíli neohrozilo?

„Ne. Postavil se k tomu jako chlap a přiznal to. To se mi líbilo. Hodně mi dalo, co mi řekl. Ze srdce jsem mu na to pak pověděla, co jsem mohla. Kdyby k tomu neměl své důvody a z mé strany by vůči němu nefungoval cit a láska a nezáleželo mi na něm, tak to dnes mezi námi není tak, jak to je. Podstatné je, že jeho rodina, blízcí a já za ním stojíme. Je to o schopnosti umět odpustit a jít dál.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy