Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Bagárová a Konvičková: Velkým kamarádkám osud nadělil jedné štěstí, druhé smůlu

Monika Bagárová a Markéta Konvičková: Muradov se domů nevrátil, přítel René ano
Zdroj: Se svolením Moniky Bagárové a Markéty Konvičkové
+ Dalších 16 fotografií
Odloučení

Markétu Konvičkovou (27) a Moniku Bagárovou (27) pojí nejen velké přátelství, ale donedávna také jejich vztahy na dálku. Přestože obě maminky psaly podobný příběh, jejich osudy jsou nyní odlišné. Konvičkové se totiž partner na Vánoce vrátil a zpěvačka září štěstím, zatímco Bagárová oznámila na sociálních sítích několik hodin po Štědrém dnu rozchod s Makhmudem Muradovem (31).

Zpěvačka Markéta Konvičková to nemá v osobním životě úplně jednoduché. Její přítel René je totiž pilot a letos se musel za prací odstěhovat do Bratislavy, kde létá se soukromou společností. Konvičková tak je většinu času sama na výchovu malé dcerky Amálky.

"Někdy je to náročné, ale jsme vděční, že práci má a nepřišel o ni jako spousta jeho kolegů, kteří létají ve velkých společnostech. Někdy je pryč osm dní v kuse, jindy jen tři dny. Někdy přijede domů třeba jen na hodinu pro čisté oblečení a dát nám pusu," svěřila se před časem. Na Vánoce ale René doma nechyběl, což je patrné ze zpěvaččina Instagramu. Celá rodina tak mohla být na svátky pohromadě.

Co by za to dala velká kamarádka Konvičkové Monika Bagárová. Ta měla s otcem své dcerky Rumii Makhmudem Muradovem také vztah na dálku. Zatímco Monika má rozjetou kariéru v Česku, kde se se zápasníkem i seznámila, dala dohromady a plánovali tu společnou budoucnost, Muradov stále častěji mizel do své rodné země.

Popřál dceři online

Právě v Uzbekistánu totiž před časem rozjel svou vlastní zápasnickou ligu Muradov professional league, které v posledních měsících věnuje veškerý svůj volný čas. A to i na úkor rodiny. I kvůli tomu se začaly rojit spekulace, zda Monika a Makhmud tvoří stále pár. Ty přiživilo ještě víc, když zápasník nedorazil za rodinou ani během svátků, a jak je patrné z jeho příspěvků na Instagramu, zůstal v Uzbekistánu.

Monika slavila Vánoce s malou Ruminkou na chalupě u rodičů a Muradov své dceři pouze popřál krásné svátky přes facetime. Okamžitě se tak lidé ptali Bagárové, zda ještě se zápasníkem tvoří pár. Nakonec to rozsekla samotná zpěvačka na Boží hod. "Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, přestože jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina," svěřila se Bagárová na Instagramu. Zatímco tedy Konvičková září štěstím, její kamarádka prožívá těžké chvíle.
Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy