Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Baculku donutil zhubnout až drsný rozchod. Snoubenec ji nechal těsně před svatbou!

K této proměně ji donutil až rozchod!
Zdroj: profimedia.cz
Pamela Doyle (32) z Velké Británie měla s obezitou problémy celý život. Navíc ji osud srazil na kolena, když dostala kopačky od snoubence těsně před svatbou. Postavila se ale zase na nohy a neuvěřitelně zhubla! Teď si na snoubence už ani nevzpomene, protože je neuvěřitelná kočka a o nápadníky nemá nouzi.

Pamela Doyle (32) z Velké Británie to neměla v životě vůbec jednoduché. Měla problémy s váhou a nedařilo se jí zhubnout. Navíc měla problémy s cholesterolem, tlakem a cukrem. Pak ji ze dne na den opustil její přítel, a to se měli za pár týdnu brát. A to byl ten impuls, kdy si řekla, že se sebou musí něco udělat!

„Tehdy jsem si uvědomila, že jsem se vydala špatným směrem. Zůstala jsem sama, po příteli mi zbyly jen dluhy, měla jsem vážné zdravotní problémy. Partner mě nechal kvůli mojí obezitě a myslím, že už ho to prostě přestalo bavit,“ řekla Pamela pro deník The Mirror.

Nikdy předtím svoji váhu neřešila. Byla prostě boubelatá a bylo jí to jedno. Měla ráda fast foody a pizzu a nechtěla na tom nic měnit. „Není nic jednoduššího než si někde cestou do práce koupit hamburger a zapít ho colou. Neztratíte čas, zažene vám to hlad a můžete pokračovat dál. Jenže to funguje jen dočasně. Pak začnete mít kvůli takovému jídlu zdravotní problémy,“ vysvětlila.

Jenže po tom, co dostala kopačky a její svatba se tak rozplynula, se rozhodla zhubnout. Její zdravotní problémy začaly být vážné a partner ji opustil právě kvůli obezitě. Kdyby to takhle šlo dál, projedla by se až k morbidní obezitě. Její váha skončila na 108 kilogramech. Povedlo se jí zhubnout neuvěřitelných 50 kilogramů a je z ní pořádná kočka!

„Byla jsem jenom líná, vyhovovalo mi nic nedělat. A dokud mi to toleroval partner a moje tělo to ještě tak nějak zvládalo, neměla jsem důvod cokoli měnit. Bylo mi jedno, co si o mně myslí ostatní,“ řekla Pamela.

„Člověk by měl více myslet na budoucnost. Na dlouhý život a na zdraví a rodinu. Ale musíte pro to se sebou něco udělat,“ dodala. Pamela chce podpořit ostatní ženy, které jsou obézní, aby se sebou začaly něco dělat, než bude pozdě. Nikomu by nemělo být jedno, že už se skoro nemůže hýbat a má zdravotní problémy právě kvůli tloušťce.

Související články

Další články