Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bacule bez vkusu a soudnosti se konečně našla: SuperStar Leona Šenková prošla velkou proměnou!

Leona Šenková ušla velký kus cesty.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Vzpomínáte na nadějnou finalistku soutěže Česko Slovenská SuperStar z roku 2009? Takhle dnes vypadá Leona Šenková (25), která je nyní hrdou maminkou 3,5letého syna. Nutno říct, že za devět let se proměnila v opravdu pohlednou dámu. Během pěvecké soutěže totiž nevypadala ani zdaleka tak dobře jako nyní. Neměla absolutně žádný vkus a ani kila navíc jí nepřidávala na kráse.

Leona Šenková se objevila před devíti lety v pěvecké show SuperStar. Tehdy porotu oslnila opravdu originálním a perfektním hlasem. Všechno ostatní bylo ale špatně. Tehdy šestnáctiletá Leona byla žhavou adeptkou na vítězku hned od prvních kol.

Hlas jako zvon, ale co se týkalo vkusu a postavy, tak to byla jedna velká hrůza. Zpěvačka trpěla opravdu velkou nadváhou, a navíc se neuměla ani oblékat. Výsledkem tak bývaly bizarní modely, které černovlasé rockerce přidávaly další kila navíc.

I přes svoji velkou váhu se Leona cpala do minisukní a titěrných tílek, které by měly spíše oblékat dámy o padesát kilo hubenější. Navíc točila klipy a pózovala na hodně ujetých místech, jako byly hřbitovy a hroby samotné.

Jenomže uplynulo pár let, Leona dozrála a výsledek je uchvacující. Nejenom že zhubla, ale stala se také hrdou maminkou a vyměnila kompletně celý šatník. Před nedávnem se ukázala na veřejnosti a ohromně jí to seklo.

Leona měla na sobě delší černé, volné šaty a ubrala na líčení. Výsledkem je šmrncovní pětadvacetiletá zpěvačka, která všechny svojí vizáží překvapila.

Související články

Další články