Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Baculatá modelka Ashley Graham zase dráždí! Tentokrát se fanouškům ukázala nahá!

Ta se toho nebojí!
Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Ashley Graham, veleúspěšná modelka a protagonistka bujarých ženských křivek. Mimo jiné taky porotkyně v reality show America´s Next Topmodel a ženská aktivistka! Média ji za její postavu neustále trhají na kusy. Slavní návrháři se o ni perou! Pokud ji fandíte a jste trochu na baculky, tohle je váš šťastný den. Své fanoušky na instagramu počastovala nahou fotkou z photoshootingu!

Těžko říct, jestli vychrtlé modelky už vyšly z módy? Počkat, ony někdy byly v módě, pokud nejste italský módní návrhář nebo hokejista? To je otázka! Nicméně, pokud někdy byly v módě, tak teď se mohou jít zahrabat. Světu očividně vládnou baculky! Začalo to tím, že se svět zbláznil z větších zadečků a teď to zašlo tak daleko, že už nám nevadí ani špíček sem, faldík tam a celulitida zase tady. Koneckonců, když mohou ženskou módu předvádět muži, proč by nemohly high fashion dělat plus size modelky?

Ashley Graham je asi největší aktivistkou tohoto tématu. Podle ní by se ženy neměly stydět za to, jaké jsou, pokud se sami cítí zdravé. Ať už s tím souhlasíte nebo ne, něco na tom bude. I přes to, že Ashley média pravidelně křižují, pokud se někde trochu odhalí, na její kariéře jí to neubírá. Naopak, je už takovou hvězdou, že slavní návháři stojí fronty, aby s ní mohli fotit.

Jedním z nich je i Prabal Gurung, designér, který uveřejnil svoji novou kolekci Lane Bryant Collection v neděli na Fashion Weeku v New Yorku. A vypadá to, že při focení s ním se modelka dobře bavila!

Na svatého Valentýna neváhala sdílet jednu z fotografií se svými fanoušky skrz své InstaStories na Instagramu. Tomu říkáme pořádný dárek k Valentýnu! Na fotce je totiž nahá a s úsměvem od ucha k uchu! O téhle reklamní kampani asi ještě uslyšíme, každopádně Ashley zase vytřela zrak všem haterům, kteří se ještě minulý týden smály její celulitidě! Možná má celulitidu, možná má i kilča nebo špíčky navíc. Co ale také má, jsou milionové reklamní kampaně a svoje polonahé tělo na billboardech! Takže kdo má víc?! Rozhodněte sami!

Související články

Další články