Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Bacha, už jde! Postrach Jared Leto zase zničil selfíčka nadšených modelek

Jared Leto je postrach všech lidí s foťákem.
+ Další 2 fotografie
Zbrusu nový Jared Leto si sice není moc podobný, ale jeho zvyky jsou pořád staré. Král fotobombování už zase zničil selfíčka nadšeným modelkám.

Jeden z nejoblíbenějších herců Jared Leto (43) není poslední dobou k poznání, kvůli roli musel kompletně změnit image, vypadá teď jako nakrátko ostříhaná Kim Kardashian, ale jeho rozdivočelé zvyky se asi nikdy nezmění.

Jared má v oblibě kazit fotky všem, kteří se zrovna chystají udělat snímek na památku, ostatně loni na Oscarech si ho užila nejen Anne Hathaway, která se pyšnila svou zlatou soškou, ale díky Jaredovi si fotky nad postel asi nepověsí.

Tento víkend byl v Paříži na Fashion weeku a na afterparty pěkně vyběhl s nadšenými modelkami, které si dělaly v zákulisí seflíčka. Jared je prostě postrach, ale na druhou stranu zase budete mít jistotu, že tenhle herec vám nikdy neodmítne společnou fotku.

Vlastně na ní bude, i kdybyste se ho vůbec o svolení neptali.

Mohlo by vás zajímat

Další články