Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Bacha na kalhotky: Tajemství čtyř slavných rozkroků odhaleno! Kdo je ukazuje schválně?

Copak se tam asi skrývá?
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

V posledních několika dnech se strhla „rozkroková“ mánie. Slavným holkám to na akcích ujíždí, a i když se některé snaží dodržovat posed à la první dáma, jejich ultrakrátké modely zaručí, že je na co se koukat.

Alena Šeredová: Modelka žijící převážně v Itálii už dávno nepatří mezi večírkové typy, a když se ukáže v Čechách, většinou je to na promo akcích elegantnějšího rázu. Tentokrát oblékla luxusní model známé italské značky, přesto se při rozhovoru pro média neubránila, aby úhel objektivů zaměřil její spodní prádlo.

Karolína Krézlová: Prý zpěvačka, kterou pravidelně vedle sebe promuje Sámer Issa a také jedna z holek Jara Slávika. Karolína ráda nosí vyzývavé modely, dělá v nich divoké pohyby a vůbec nedává pozor, co kouká nebo nekouká. Vlastně, čím více je vidět, tím lépe.

Yvetta Blanarovičová: Herečka už dávno není ošklivý ukecaný čertík z pohádky Princezna ze mlejna. Obléká se elegantně, ráda si dopřeje sexy modely, ale vždy se snaží, aby byly vkusné. Tady jí to trochu ujelo, ale to se zkrátka stává.

Taťána Makarenko: Modelka a přítelkyně od bývalého přítele jedné modelky (Taťána Makarenko + Zdeněk Bahenský – Vlaďka Erbová, už chápete?) už nafotila mnohem odvážnější fotky, v galerii máme důkaz, takže takovýhle snímek ji vůbec nemůže rozhodit.

Související články

Další články