Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bacha, jede buldozer: Zpěvačka Sia ukázala tukem pokrytou zadnici! Neuvěříte proč! FOTO

Bacha, jede buldozer: Zpěvačka Sia ukázala tukem pokrytou zadnici! Neuvěříte proč! FOTO
Zdroj: Twitter
+ Dalších 7 fotografií
Zpěvačka Sia Furler (41) patří k celebritám, které si neskutečně potrpí na soukromí. Donedávna ani neukazovala svou tvář a skrývala ji pod parukou. Když se však dozvěděla, že se na internetu prodává její nahá fotka, musela to zarazit. Proto snímek odhaleného těla sama zveřejnila!

Sia dlouhá léta platila za stydlivku. Příroda jí příliš nenadělila a o její postavě se nedá mluvit jako o dokonalé ani v nadsázce. Přesto teď fanouškům naservírovala záběr svého nahého těla až pod nos. Měla pro to pádný důvod!

Původem australskou zpěvačku rozčílilo, že někdo fotografii nabízí lidem k prodeji. Po platbě měli zájemci obdržet ještě čtrnáct dalších snímků. "Někdo se patrně snaží prodávat mé nahé fotky mým fanouškům. Peníze si ušetřete, tady máte jednu zadarmo," napsala Sia na Twitter.

Od zveřejnění fotky nezastavila Siu ani skutečnost, že je na ní jasně viditelná celulitida na zadnici i stehnech. Zpěvaččiny tukové zásoby dosud zůstávaly zahaleny pod dlouhými hábity či šaty. Zřejmě si řekla, že je načase přestat se skrývat. I paruku zahalující obličej teď nosí mnohem méně, takže se možná snaží změnit svou pověst zakřiknuté čtyřicítky na odvázanou dračici. Tomu fandíme, ale fungovat to bude až po shození nepěkných kil navíc!

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy