Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Babyboom pokračuje: Kráska z Hunger Games čeká prvního potomka!

Jennifer Lawrence z Hunger Games je těhotná: Čeká první dítě!
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Těhotenství

Krásná herečka Jennifer Lawrence (31) je těhotná! Své první dítě čeká s manželem, ředitelem umělecké galerie Cooke Maroneym (37). Herečka je nejvíce známá svou rolí Katniss Everdeen v akční filmové sérii Hunger Games. Radostnou událost potvrdila webu People.

Talentovaná Jennifer Lawrence je podle Guinnesovy knihy rekordů považovaná za nejvýdělečnější akční hrdinku všech dob. A to díky filmové sérii Hunger Games, v níž ztvárnila hlavní roli. V mezinárodním měřítku vydělala více než 1,52 miliardy dolarů.

Nyní zahraničnímu webu People prozradila, že je těhotná. Dítě čeká s ředitelem umělecké galerie Cooke Maroneym, s kterým se seznámila v červnu 2018. Následující rok v únoru se zasnoubili a svatba proběhla na romantickém místě na Rhode Islandu. Svatební hostina byla uspořádaná pro 150 hostů a nechyběly takové celebrity jako zpěvačka Adele, producentka Amy Schumer, podnikatelka Kris Jenner a herečka Emma Stone.

Kráska z Hunger Games

Jennifer Lawrence je nejvíce známá svou rolí ve filmové sérii Hunger Games, ale zahrála si i ve filmech Rudá volavka, Dům na konci ulice nebo v seriálech Odložené případy, Pearsonovi či Můj přítel Monk. Za snímek Terapie láskou získala Oscara za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli a časopis Rolling Stone ji označil jako „nejtalentovanější mladou herečku Ameriky”. 

S těhotnými ženami jako by se roztrhl pytel. S radostnou novinkou se nedávno pochlubila i influencerka a podnikatelka Kylie Jenner z klanu Kardashian-Jenner i česká zpěvačka Michaela Nosková.

Související články

Další články