Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Babyboom v Česku pokračuje: Těhotenství oznámila sympatická moderátorka Andrea Antony

Zdroj: Andrea Antony archiv
těhotenství
Oblíbená moderátorka primáckého pořadu Divošky Andrea Antony oznámila na sociálních sítích, že je těhotná. V současné době si dává pauzu s prací a chystá se na úplně novou roli. Pohlaví potomka zatím nezná, ale těhotenství si podle fotek náramně užívá.

"Konečně můžu popravdě odpovědět na aktuálně velmi častou otázku: Jestli plodíme v karanténě. Takže: Ne, plodili jsme totiž už před karanténou. Přidáváme se k babyboomu a jsme zvědaví, co že nás to vlastně všechno čeká," napsala moderátorka Andrea Antony na své sociální sítě a připojila snímek s partnerem a rostoucím bříškem.

"Vyšlo nám to krásně po návratu z Havaje a myslím, že tím nám ta naše společná čtyřletá 'havaj' alespoň na chvíli skončila,“ svěřila se budoucí maminka Super.cz. Sympatická Andrea je ve čtvrtém měsíci těhotenství, ale pohlaví miminka zatím nezná.

„Zatím nevíme, co to bude, ale říct si to určitě necháme. Jsem strašně zvědavý člověk, nechápu, že někdo tu nejistotu vydrží. Každopádně budu rodit v Podolí, tak uvidíme, jestli se nám to medvídě ukáže,“ dodala.

Související články

Další články