Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Babyboom na Nově pokračuje? Moderátorka Gábina Partyšová je podle své kolegyně v tom!

Partyšová je prý v tom!
+ Dalších 5 fotografií
Babyboom na Nově pokračuje. Moderátorka Snídaně s Novou a zábavného pořadu Prásk! Gabriela Partyšová (38) je prý těhotná! Práskla ji její kolegyně ze Snídaně s Novou Tereza Jandová, která zveřejnila fotografii, kde jí hladí bříško a Gábina u toho vypadá hodně spokojeně. S manželem Danielem Farnbauerem se tak zřejmě těší na prvního společného potomka. Hlavně aby to vše dobře dopadlo!

Na Nově se zřejmě roztrhl pytel s těhulkami! Po Renátě Czadernové, Emmě Smetaně, Tereze Šnoblové nebo Báře Divišové nepřímo oznámila těhotenství moderátorka Snídaně s Novou a Prásku Gabriela Partyšová.

Její kolegyně, rosnička Tereza Jandová totiž na internetu zveřejnila fotografii, kde Gábině hladí bříško. Hned se objevily desítky gratulací.

Je Gábina opravdu v tom? Nebo by si to jen mocně přála a její kolegyně Tereza Jandová tuto hru neprohlédla?

Na moderátorce zatím není nic vidět. Pořád je štíhlá jako proutek. Na Nově nám řekli, že o jejím bříšku nic neví…

Tak hlavně aby to dobře dopadlo. Pokud je v prvním trimestru, držíme jí palce. A pokud její kolegyně Jandová zbaštila žertík, tak se smějeme spolu s Gabčou.

Mohlo by vás zajímat

Další články