Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Babyboom 2019: Které slavné krásky se letos staly maminkami a které to teprve čeká

Zdroj: archiv
+ Dalších 135 fotografií
Galerie
Loňský rok byl, co se týkalo porodu slavných maminek, hodně plodný. I rok 2019 se nese v duchu očekávaných miminek slavných žen. Některá miminka už na svět přišla, na některá si ještě budeme muset počkat. Kterým ze slavných žen se letos obrátil život vzhůru nohama díky těhotenství a porodu děťátka?

Hned na začátku roku se podařilo utajit svůj porod hvězdě seriálu Ulice Tereze Bebarové (43). Ta v lednu porodila holčičku Sofii. Z herečky se tak stala dvojnásobná maminka. S partnerem Ivanem Kotmelem už mají jednu dcerku s neméně krásným jménem Klaudie.

Celé jaro se potom neslo v duchu očekávání královského miminka vévodkyně Meghan (37) a vévody Harryho. Miminko, které Meghan už prý údajně týden přenášela, se narodilo v pondělí 6. května. Bezesporu nejočekávanější miminko roku je chlapec a zatím není známo jeho jméno. Vévodkyně ze Sussexu chlapečka, který vážil přes 3 kilogramy, porodila v brzkých ranních hodinách a byl naprosto zdráv. Momentálně ve Velké Británii probíhají mohutné oslavy a celý svět netrpělivě čeká, až královské miminko novopečení rodiče ukáží veřejnosti.

Dalším očekávaným porodem tohoto roku je porod miminka Jasminy Alagič (29) a rappera Rytmuse (42). Slavné děťátko by mělo přijít na svět v létě. Budoucí rodiče netají pohlaví – oba se těší na chlapečka. Rytmus je šťastný jako blecha a svoji milovnou Jasminu si chce ještě před porodem vzít.

Na pupek „to“ klepe už i zpěvačce Ewě Farné (25). Ta by měla rodit každým dnem. Ewa má už obrovské břicho, i přesto ale neruší nasmlouvaná vystoupení a prohání se po pódiích. O pohlaví miminka krásné Ewy a jejího manžela kytaristy Martina Chobota vědí jen oni dva. Do poslední chvíle tedy bude napínavé, co se talentované zpěvačce narodí.

Uvidíme, která další ze známých krásek letos oznámí radostnou novinu o tom, že čeká miminko.

Související články

Další články