Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Baby z Hříšného tance si zahrála v Přátelích: Jennifer Grey po plastice nosu diváci nepoznali

Baby z Hříšného tance si zahrála v Přátelích: Jennifer Grey po plastice nosu diváci nepoznali
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
proměna
Uběhlo už 32 let od doby, co se diváci zamilovali do mladičké Jennifer Grey (59) ve snímku Hříšný tanec. Tam hrála Baby, která prošla proměnou z nevinné dívky v dospělou ženu. O 8 let později si pak zahrála v seriálu Přátelé, tam ji ale málokdo postřehl - podstoupila totiž plastiku nosu, která ji v obličeji výrazně změnila, a jak sama herečka uvedla, dokonce jí skoro zničila kariéru.

Hříšný tanec je snímek, který milují generace diváků, především žen, po celém světě. Sledovat mladičkou Baby, která po boku tanečníka Johnnyho poznává sama sebe a mění se v dospělou ženu, se zkrátka nikdy neomrzí. Jennifer Grey, která si Baby zahrála, pro mnohé české diváky skončila právě touto rolí. Opak je ale pravdou a Grey se objevila v sitcomu, který miluje celý svět. Jen si jí jen málokdo všiml.

V roce 1995 dostala Jennifer Grey možnost zahrát si Mindy, kamarádku Rachel, v kultovním seriálu Přátelé. V jedné epizodě dostala spoustu prostoru, jen málokdo si ale všiml, že je to skutečně ona. Na začátku devadesátých let, tedy v době, kdy jí bylo okolo třiceti, se rozhodla nechat si předělat nos. Toho později trpce litovala nejen proto, že ji diváci nepoznávali, ale také proto, že ji nový nos připravil o lepší pracovní nabídky.

To, že se v epizodě Přátel objevila skutečně Jennifer, dokládají jen a pouze závěrečné titulky, kde je možné vidět její jméno. Předělaný nos ji zkrátka změnil opravdu až k nepoznání. Je jen škoda, že u jedné plastiky neskončila, dnes už totiž vůbec nevypadá přirozeně. Podívejte se, jak Jennifer Grey vypadala v Hříšném tanci, jak v Přátelích a jak vypadá dnes.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy