Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Baby z Hříšného tance oblékla své slavné šaty po 30 letech: Poznáte ji vůbec?

Vypadá stále úchvatně!
Zdroj: instagram.com
+ Další fotografie
Už to bude více než třicet let od uvedení kultovního filmu Hříšný tanec do kin. Snímek byl natočen za pouhých 6 milionů dolarů a neočekával se od něj žádný úspěch. Romantická taneční story, ve které si hlavní roli zahrála Jennifer Grey (57) a Patrick Swayze (†57), však diváky naprosto uchvátila a ve finále utržila přes 200 milionů dolarů.

Je to až k neuvěření, ale už to bude více než třicet let od natočení kultovního filmu Hříšný tanec. Zajímavé je, že z počátku se absolutně nepředpokládalo, že by se z filmu mohl stát naprostý trhák. A možná právě proto to vyšlo.

Jennifer Grey a Patrick Swayze se okamžitě staly hvězdami první velikosti. Jejich role je vystřelily do hereckého nebe, po dlouhou dobu byli středem pozornosti, a to si také náramně užívali.

Jenomže když začala sláva pomalu upadat, tak obzvlášť Jennifer se nemohla zbavit škatulky „Baby z Hříšného tance“ a objevovala se jen v béčkových filmech. Ona si z toho ovšem nic nedělá a na svoji životní roli velmi ráda vzpomíná.

Po třiceti letech se dokonce pochlubila na sociálních sítích s unikátní fotkou svých šatů, které měla v době natáčení. Na to, že je herečce sedmapadesát let, tak má postavičku jako lusk a vypadá opravdu senzačně.

Související články

Další články