Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Baby z Hříšného tance: Našlápnutou kariéru jí zazdila plastika nosu, pak už si neškrtla

Hříšný tanec: Jennifer Grey to zazdila plastikou nosu
Zdroj: Vestron Pictures, profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií

Hvězda legendárního snímku Hříšný tanec, herečka Jennifer Grey (62), která se v kultovním filmu chopila role půvabné a nezapomenutelné Baby, svou kariéru zazdila jedním nevinným rozhodnutím. Kvůli plastice nosu, která jí změnila celou vizáž, se dostala na úroveň béčkových hereček. Podle zahraničního webu new.com.au přišla nejen o hollywoodské příležitosti, ale ztratila také některé fanoušky. 

Legendární snímek Hříšný tanec, který měl premiéru v roce 1987, si zamiloval snad každý. Právě tehdy nadějná herečka Jennifer Grey v něm ztvárnila nezapomenutelnou roli půvabné Baby. Sedmadvacetiletá herečka si tenkrát zahrála po boku dnes již zesnulého krasavce Patricka Swayzeho alias instruktora Johnnyho Castlea.

Jennifer Grey alias Baby si lidé zamilovali

Jennifer tehdy za svůj herecký výkon získala velký obdiv, a i když to vypadalo, že je její hvězdná kariéra perfektně našlápnutá, ona sama ji jedním nevinným rozhodnutí zazdila. Hned dvakrát totiž podstoupila plastickou operaci nosu, čímž naštvala nejen mnohé fanoušky, ale pobouřila také filmové tvůrce.

Ti se báli, že diváci Jennifer Grey nepoznají a dojde ke snížení sledovanosti. Oprávněně. O kolik hollywoodských příležitostí herečka přišla a kolik fanoušků ztratila, napsal zahraniční web new.com.au.

Poznali byste ji dnes?

Jak vypadá herečka dnes, se můžete podívat třeba na sociálních sítích, na kterých je Jennifer poměrně aktivní. Čas od času tam zavzpomíná právě i na Hříšný tanec. Vidíte v ní ještě půvabnou Baby, nebo se i podle vás změnila doslova k nepoznání?

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy