Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Baby boom na Nově pokračuje. Tahle krásná moderátorka oznámila, že čeká miminko!

Baby boom na Nově pokračuje.
+ Další fotografie
S těhotnými moderátorkami a reportérkami se snad na Nově roztrhl pytel. Těhotenství oznámila další krásná moderátorka. Kdo čeká svoje první miminko?

Po Emmě Smetaně, Báře Divišové, Míše Nové, Tereze Šnoblové nebo třeba Hance Mašlíkové je další moderátorka na Nově v tom! Těhotenství oznámila nejmenší rosnička na světě Katka Němcová. Je to na Nově snad nakažlivé?

Katka čeká svého první potomka s přítelem Miroslavem a na svět by měl přijít v říjnu. „Práskla bych to na sebe ještě později, ale tím, že jsem drobná, tak to na mně bylo okamžitě vidět. Ono už se ve druhém měsíci začalo spekulovat o tom, jestli jsem přibrala, nebo jsem byla na plastice prsou,“ řekla Katka portálu TN.cz, která chtěla počkat, až bude mít za sebou třetí měsíc. Jenže tím, jak je hodně štíhlá, to na ní bylo hned vidět.

Jestli Katka čeká kluka nebo holku, samozřejmě ještě neví. Ale určitě si to prý nechají prozradit, protože by to překvapení nevydrželi. „Pro kluka je to složitější, pro holčičku už jméno vymyšleno máme a je takové netradiční. Ale do poslední chvíle si jména necháme pro sebe, nechceme, aby nám do toho kdokoli mluvil,“ vysvětlila sympatická Katka, která se na miminko už moc těší, ale na obrazovce by chtěla zůstat co nejdéle.

Mohlo by vás zajímat

Další články