Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Babišovy krásné ženy ve Varech: Stylová Monika a nevinně působící Vivien

Zdroj:
+ Dalších 22 fotografií
bílé dámy
V sobotu na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech probíhala módní přehlídka značky Poner. Na té nemohla chybět spousta slavných tváří, ale především česká módní ikona Monika Babišová (45), která do společnosti vyvedla i svou dceru Vivien (18). Nejdůležitější ženy v životě premiéra Andreje Babiše (64) se sladily a přišly stylově v bílém.

Ačkoliv premiér Andrej Babiš na festival do Karlových Varů nedorazil, jeho manželce Monice Babišové a dceři Vivien to nezabránilo v tom, aby společně vyrazily do společnosti. Z mladičké Vivien vyrostla krásná žena, která smysl pro styl nepochybně zdědila po matce. Obě dámy přišly v bílém a lze jen těžko říct, které to slušelo víc.

Nevinná Vivien, která do větší společnosti moc často nechodí, se držela po boku Moniky. Ta nevěděla, za kým se dřív otočit, slovo ale stihla prohodit i s Jaroslavem Faltýnkem, který na přehlídku vyvedl svou blond přítelkyni v černých šatech s odvážným vrškem.

Na přehlídce se kromě žen Babišových objevila i slovenská kráska Zuzana Belohorcová, která na rozdíl od nevinně působící Moniky a Vivien v bílé zvolila zářivě rudé šaty. Podívejte se do galerie, jak to slušelo například sourozencům Ponerovým či dalším přátelům Moniky Babišové.

Související články

Další články