Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Babišovy holky pózovaly u stromečku: Monika a Vivien jako půvabní Santové s pejsky

Zdroj: archiv Moniky Babišové
+ Další 4 fotografie
vánoce
Premiérova manželka Monika Babišová (46) a jeho dcera Vivien (20) jsou stále ponořené do vánoční nálady. Na Instagram vyvěsily snímky, na kterých pózují u stromečku v červenobílých čepičkách typických pro Santu Klause a se svými pejsky. Vivien vyrostla do krásy a mamince může svým půvabem směle konkurovat.

Monika Babišová (46) si Vánoce skutečně užívá, nakonec první fotku vedle vánočního stromečku letos na své sociální sítě přidala už 11. prosince. Sváteční nálada rodinu Babišových neopouští ani na Štěpána a Monika se pochlubila snímkem, na kterém pózuje se svou fenkou. Na druhé fotce pak ukázala dceru Vivien.

Vivien Babišová už není žádná malá holka, nýbrž mladá dáma, stejně jako Monika ale o Vánocích neodolala a vrátila se do dětských let tím, že si na hlavu nasadila santovskou čepičku. U stromku zapózovala se dvěma psy a s úsměvem.

Monika se pak na fotce objevila pouze s jedním pejskem, konkrétně s fenkou Gigi, kterou ráda navléká do nejrůznějších oblečků a na hlavu jí často nasazuje růžovou mašličku. Vánoce si ale užil i Andrej Babiš, ten pouze pózování s pejsky vynechal.

Vánoce u Babišů

Podle fotek na Instagramu byly Vánoce u Babišových klidné, plné rodinné pohody a legrace. Monika byla královnou nejen u stromečku, ale i v kuchyni, kde připravovala domácí bramborový salát. O rodinné pohodě Babišů se přesvědčte v galerii.

Související články

Další články