Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Babišovo „velké překvapení” je jeho nová kniha. To slupnou jen hlupáci koblížci, reagují lidé

Babišovo „velké překvapení” je jeho nová kniha. To slupnou jen hlupáci koblížci, reagují lidé
Zdroj: Profimedia.cz
Nová kniha

Andrej Babiš (ANO) se ve čtvrtek večer rozhodl, že trochu potrápí své sledující, a proto na svůj Twitter účet napsal „Zítra řeknu pravdu”. Lidé v komentářích ihned začali spekulovat, o co se asi tak jedná a nechyběly ani vtipné komentáře. Babiš to ale dlouho nevydržel a ještě téhož večera oznámil, že vydal novou knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou, a navíc prohlásil, že je to naposledy, co kandiduje do Sněmovny.

Premiér Andrej Babiš ve čtvrtek odhalil, že vydá novou knihu v názvem Sdílejte, než to zakážou. Nejdříve vyjde elektronicky, ale brzy je prý v plánu vydání audioknihy. Mezi tématy má být třeba i to, proč jsou podle Babiše Piráti zrádci země a největším nebezpečím, které Česku aktuálně hrozí.

V knize také uveřejnil vize, jak chce obnovit zemi po covidu, jak bude bránit národní zájmy, jak se podle něj Česko stane kosmickou velmocí nebo jak chce zvýšit porodnost. V knize chce také popsat, co vláda pod jeho vedením udělala pro lidi a co chce ještě pro zemi vykonat. Kromě toho dodal, že to bude naposledy, co kandiduje.

Babiš vydal novou knihu

Lidé v komentáři pod jeho včerejším příspěvkem na Twitteru „Zítra řeknu pravdu” začali ihned spekulovat, co hodlá Babiš oznámit. Jiní si dělali legraci, jak je možné, že až po deseti letech v politice hodlá říci pravdu. Jak se zdá, Babiš to nakonec nevydržel a ještě téhož večera prozradil, co si na pátek nachystal.

Vydal novou knihu, což vzbudilo další vlnu reakcí.Ty máš čas psát knihu? To slupnou jen hlupáci koblížci,” reagovala jedna z uživatelek. Někdo by měl s obsahem té knihy seznámit i pana premiéra. Stejně jako tu minulou mu ji psali úředníci z ministerstev, tak aby věděl, co v ní vlastně je,” napsal další.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Další články

Nejnovější kauzy