Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Babišovo „velké překvapení” je jeho nová kniha. To slupnou jen hlupáci koblížci, reagují lidé

Babišovo „velké překvapení” je jeho nová kniha. To slupnou jen hlupáci koblížci, reagují lidé
Zdroj: Profimedia.cz
Nová kniha

Andrej Babiš (ANO) se ve čtvrtek večer rozhodl, že trochu potrápí své sledující, a proto na svůj Twitter účet napsal „Zítra řeknu pravdu”. Lidé v komentářích ihned začali spekulovat, o co se asi tak jedná a nechyběly ani vtipné komentáře. Babiš to ale dlouho nevydržel a ještě téhož večera oznámil, že vydal novou knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou, a navíc prohlásil, že je to naposledy, co kandiduje do Sněmovny.

Premiér Andrej Babiš ve čtvrtek odhalil, že vydá novou knihu v názvem Sdílejte, než to zakážou. Nejdříve vyjde elektronicky, ale brzy je prý v plánu vydání audioknihy. Mezi tématy má být třeba i to, proč jsou podle Babiše Piráti zrádci země a největším nebezpečím, které Česku aktuálně hrozí.

V knize také uveřejnil vize, jak chce obnovit zemi po covidu, jak bude bránit národní zájmy, jak se podle něj Česko stane kosmickou velmocí nebo jak chce zvýšit porodnost. V knize chce také popsat, co vláda pod jeho vedením udělala pro lidi a co chce ještě pro zemi vykonat. Kromě toho dodal, že to bude naposledy, co kandiduje.

Babiš vydal novou knihu

Lidé v komentáři pod jeho včerejším příspěvkem na Twitteru „Zítra řeknu pravdu” začali ihned spekulovat, co hodlá Babiš oznámit. Jiní si dělali legraci, jak je možné, že až po deseti letech v politice hodlá říci pravdu. Jak se zdá, Babiš to nakonec nevydržel a ještě téhož večera prozradil, co si na pátek nachystal.

Vydal novou knihu, což vzbudilo další vlnu reakcí.Ty máš čas psát knihu? To slupnou jen hlupáci koblížci,” reagovala jedna z uživatelek. Někdo by měl s obsahem té knihy seznámit i pana premiéra. Stejně jako tu minulou mu ji psali úředníci z ministerstev, tak aby věděl, co v ní vlastně je,” napsal další.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Další články

Nejnovější kauzy