Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Babišovo vánoční poselství: Z čeho má Andrej největší radost pod stromečkem?

Andrej Babiš (64) se rozhodl natočit lidem jakési vánoční poselství. Samozřejmě, že stejně jako my všichni, i Andrej Babiš tráví Vánoce v nejbližším rodinném kruhu. A co udělá českému premiérovi největší radost pod stromečkem?

„Víte, jaký vánoční dárek mám nejradši? Fotky v albu. V pořádném albu. Poskládané pěkně podle toho, jak šel čas. Teď na konci roku se jimi probírám, už stárnu a rád se dojímám. Tady je máte. A díky moc. Díky za tu podporu za celý rok. Bez té bych to nikdy nedal. Užijte si krásné vánoční svátky,“ napsal Andrej Babiš (64) k popisku svého videa na YouTube.

Český premiér si ve videu posteskl, že svoje děti přes rok příliš nevidí, a tak je vždycky rád, když si může jejich tváře připomenout v albu. Proto každý rok prosí své dospělé děti, aby mu pod stromeček daly nějakou fotku v rámečku.

Samotný Babiš ale na fotkách podle svých slov nechce být a ani nemusí. Jak sám říká, v práci mu to stačí až až. Video začíná typickou vánoční atmosférou a jakýmsi poselstvím a končí premiérovým vzpomínáním na jeho práci od začátku až po současnost.

Související články

Další články